اخبار

جلسه تودیع ومعارفه ذیحساب اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز برگزار گردید

جلسه تودیع ومعارفه ذیحساب اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز برگزار گردید
آئین تودیع ومعارفه ذیحساب اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز با حضور مهندس خلیلی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز وحوزه مالی واداری این اداره کل ونیز ابوالفضل فلاح مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان در اداره کل تعاون کار ورفاه البرز برگزار گردید.

در این جلسه مهندس خلیلی  ضمن بیان خیرمقدم به ذیحساب جدید با اشاره به اینکه ذیحساب در هر دستگاهی باید به عنوان مشاوری امین عمل کند گفت: تعامل ذیحساب با دستگاه ضمن رعایت قوانین عامل تسریع در روند امور است و در این راه قطعا اداره کل همانند گذشته همکاری لازم را با ذیحساب معرفی شده از سوی امور اقتصادی و دارایی استان خواهد داشت.

وی در ادامه ضمن تقدیر از همکاری مطلوب و شایسته بهزاد میرزایی ذیحساب سابق در طی تصدی سمت ذیحسابی این اداره کل ؛ اظهارداشت : ایشان در این مدت همانند یکی از کارکنان این اداره کل در کنار مجموعه حضور داشته و همواره تجارب و اطلاعات ارزشمند خود را در اختیار کارکنان خصوصا حوزه مدیریت اداری مالی قرار داده است و از این بابت از زحمات ایشان تقدیر میکنیم.

در ادامه ابوافضل فلاح مدیرکل اموراقتصاد ودارایی استان البرز با تشریح ماموریت ذیحسابان  در دستگاه های اجرایی ، آنها را مامور تنظیم امور مالی و تطبیق با قوانین عنوان کرد و افزود : جابه جایی ذیحسابان در دستگاه های اجرایی امری متداول برای کسب تجربیات جدید از سوی آنها و انتقال تجربیات قدیم و کمک به مدیران برای رسیدگی به ماموریت اصلی دستگاه است.

وی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی را از مهمترین دستگاههای خدمات رسان استان دانست وگفت : با توجه به اینکه اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی در جهت خدمت رسانی به اقشار زیادی از جامعه بویژه جامعه کاروتلاش ونیز موضوع اشتغال دست اندرکار است ضرورت توجه دقیق در تنظیم بودجه واعتبارات این دستگاه احساس میگردد تا خللی در امر خدمت رسانی به مردم ایجاد نگردد.

مدیرکل اقتصاد دارایی استان نیز در ادامه  ضمن خیرمقدم به ذیحساب جدید خاطرنشان کرد: با توجه به شرح وظایف گسترده اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز و استمرار خدمت رسانی در حوزه های مختلف امیدواریم با حضور ذیحساب جدید وفعالیتهای خوب ایشان بتوانیم شاهد افزایش روز افزون سطح کیفی و کمی خدمات ارائه شده به مردم در استانورفع مشکلات آنان باشیم.

همچنین در پایان این جلسه از زحمات بهزاد میرزایی ذیحساب سابق این اداره کل با اهدای لوح تقدیر از سوی مهندس خلیلی مدیرکل تعاون،کاروفاه اجتماعی استان البرز تجلیل به عمل آمد واز تلاشهای وی تقدیر شد.

۱۸ دی ۱۳۹۶ ۰۷:۵۷