اخبار

دوازدهمین دوره مسابقات قران کارگران کشور به میزبانی استان البرزبرگزار می گردد

دوازدهمین دوره مسابقات قران  کارگران کشور به میزبانی استان البرزبرگزار می گردد
دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کارگران کشور به میزبانی استان البرز از تاریخ 18 الی 20 آذرماه جاری در استان البرز با حضور مسئولین استانی وکشوری ووزارت تعاون ،کارورفاه اجتماعی برگزار می گردد.

مهندس خلیلی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز ؛ با اشاره به  این دوره از مسابقات قرآن جامع کاروتلاش کشور اظهار داشت :  دوازدهمین دوره از مسابقات قرآن کارگران کشور به میزبانی استان البرز وبا هماهنگی دفتر فرهنگی معاونت فرهنگی واجتماعی وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در مرکز تربیت مربی وپژوهشهای فنی وحرفه ای کرج با حضور 400 نفر از فعالان قرآنی جامعه کار وتلاش کشور  از استانهای کشور برگزار می گردد.

وی افزود : افتتاحیه این دوره از مسابقات روز شنبه مورخ 18 آذرماه با حضور مسئولین وزارت متبوع واستان البرز در مرکز تربیت مربی آغاز و اختتامیه این مسابقات در روز 20 آذرماه برگزار خواهد شد.

 مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز در خصوص رشته های این دوره از مسابقات قرآن خاطر نشان کرد : شرکت کنندگان این دوره از مسابقات (خواهران وبرادران) در رشته های  قرائت  ترتیل وتحقیق ،حفظ 10جزء،20 جزء وکل قرآن و مفاهیم قرآن کریم با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

مهندس خلیلی در خصوص اهداف برگزاری این مسابقات ابراز داشت : این مسابقات ویژه جامعه کارگری و خانواده های آنان  می باشد و با هدف ترویج فرهنگ قرآنی در این  قشر در عرصه های استانی وکشوری با انگیزه  ترویج سبک زندگی قرآنی و همچنین گسترش فعالیت های فرهنگی- قرآنی در جامعه کار و تلاش و تعاون همه ساله بعنوان یکی از ماموریتهای اصلی این وزارتخانه درحوزه فرهنگی واجتماعی در راستای توسعه فرهنگ کار شایسته در کشور برگزار میگردد.

۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۳:۱۷