اخبار

در دهمین جشنواره تعاونی های برتر استان البرز؛ برترین های تعاونی ها در استان تجلیل شدند

در دهمین جشنواره تعاونی های برتر استان البرز؛ برترین های تعاونی ها در استان تجلیل شدند
در دهمین جشنواره تعاونی های برتر استان البرز که روز سه شنبه با حضور حضور مهندس طهایی استاندار البرز ،مهندس بیگدلی مدیر کل تعاونیهای توزیعی وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی ، مهندس خلیلی مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان، دکتر کولیوند و سردار اکبریان نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ، رئیس اتاق تعاون و تعاونگران استان در محل سالن تربیت مربی کرج برگزار شد و از تعاونیهای برتر استان تجلیل بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان البرز،دراین آئین از 8 تعاونی برتر ملی و استانی و 22 تعاونی برگزیده استانی  تجلیل بعمل آمد.

اسامی برترینهای تعاونی در استان به شرح ذیل می باشد :

تعاونیهای برتر ملی و استانی استان البرزکه با رای داوران کمیته انتخاب تعاونیهای برتر استان بر اساس دستاوردهای تعاونیها تعیین گردید :

1- شرکت تعاونی مه داروی  طوبی در حوزه کارآفرینی و اشتغال

2- شرکت تعاونی توسعه روستایی خسبان در حوزه توسعه منطقه ای

3- شرکت تعاونی حمل و نقل کامیونداران درحوزه توانمندسازی و رفاه

4- شرکت تعاونی گلخانه داران سپهر در حوزه مالی و اقتصادی

5- شرکت تعاونی مزرعه سبز  در حوزه مالی و اقتصادی

6- شرکت  تعاونی مهران آویشه در حوزه صادرات و ارزآوری

7- هیئت مدیره اتحادیه تعاونیهای  مسکن کارمندان کرج  بعنوان اتحادیه برتر سال 1394

8- جناب آقای یونس کلانتری،مدیر محترم امور شعب بانک توسعه تعاون استان البرز بعنوان سرپرستی استانی برتر ملی بانک توسعه تعاون کشور

تعاونیهای شایسته تقدیر  استان :

1- شرکت تعاونی فناوران پارس ماهان تراشه

2-شرکت تعاونی حمل و نقل تاکسی رانی

3-شرکت تعاونی عایق بام باستان

4-شرکت تعاونی تولیدی آرایش و بهداشتی  ژاله نور

5-اتحادیه شرکتهای تعاونی کشاورزی دامداران البرز

6-شرکت تعاونی خدمات درمانی مریم کرج

7-شرکت تعاونی مسکن 7 فرهنگیان کرج

8-شرکت تعاونی نگارستان مهر رضوان

9-شرکت تعاونی تولیدی مرکب رنگهای صنعتی جنبش اشتهارد

10-( جناب آقای مهدی چتری ، رئیس محترم شعبه مرکزی بانک توسعه تعاون کرج ) بعنوان شعبه نمونه بانک توسعه تعاون استان،شعبه مرکزی کرج

11-شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان ساوجبلاغ

12-شرکت تعاونی تولیدی توزیعی رازی البرز

13-شرکت تعاونی دانش بنیان گیاهان قندی

14-شرکت تعاونی کیمیا صید دانه

15-شرکت تعاونی امین گشت عرفان البرز

16-شرکت تعاونی مسکن معراج

17-شرکت تعاونی رایانگان فردیس

18-شرکت تعاونی حمل و نقل متحد

19- شرکت تعاونی باتریسازان و باتری فروشان

20- شرکت تعاونی خدمات فنی ومهندسی برق

21- شرکت تعاونی سهام عدالت شهرستان کرج

22-شرکت تعاونی آلوم پارس پله

برگزیدگان این جشنواره با اهدا لوح تقدیر و تندیس جشنواره و هدایایی از سوی مقامات حاضردر جشنواره تجلیل گردیدند.

 

۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۶:۵۶