اخبار

همزمان با میلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع) و روز کارمند و با حضورنمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ؛ جشن تجلیل از فرزندان ممتاز همکاران اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز برگزار گردید

همزمان با میلاد با سعادت  حضرت امام رضا(ع) و روز کارمند و با حضورنمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ؛ جشن تجلیل از فرزندان ممتاز همکاران اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز برگزار گردید
همزمان با ولادت حضرت امام رضا (ع) و روز کارمند مراسم جشن تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز کارکنان اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز با حضور بیش از 400نفر از خانواده پرسنل، مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی ، دکتر کولیوند و سردار اکبریان نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی شامگاه روز سه شنبه در مرکز تربیت مربی و پژوهشهای فنی و حرفه ای کرج برگزار گردید .

در ابتدای این مراسم مهندس خلیلی مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز ، ضمن خوش آمد گویی به مدعوین، اظهار امیدواری کرد که کلیۀ دانش آموزان با تداوم تلاش و فعالیت خود بتوانند به مدارج بالای علمی دست یابند .

ایشان همچنین فراهم آوردن زمینه مناسب جهت کسب عناوین برتر در رشته های مختلف علمی ،فرهنگی و هنری برای فرزندان همکاران را رسالت بزرگ خانواده ها دانست و ابراز امیدواری نمود خانواده ها بتوانند با ایجاد محیطی آرام ،امن و بدون دغدغه زمینه ساز رشد استعداد های درخشان فرزندان باشند تا این عزیزان در آینده در سازندگی و ترقی کشور مثمر ثمر واقع شوند.

وی خطاب به دانش آموزان حاضر گفت : برای ساختن آینده باید امروز تلاش کرد،این شما هستید که باید با سعی و تلاش و البته حفظ ایمان واعتقادات دینی آینده ساز کشور عزیز اسلامیمان باشید.

درادامه این مراسم همچنین سردار اکبریان و دکتر کولیوند مطالبی را در خصوص اهمیت دانش اندوزی و کسب علم و تلاش در جهت رسیدن به قله های کمال و اخلاق و نیز قدردانی از زحمات مجموعه مدیر کل و همکاران این اداره کل مطالبی را ارائه نمودند.

در این جشن با شکوه و صمیمی؛ برنامه‌های متنوعی برای مدعوین تدارک دیده شده بود که از جمله این برنامه‌ها می‌توان به اجرای خوب گروه موسیقی زنده فرزندان یک از همکاران اداره کل ، مراسم شعر خوانی شاعر اهل بیت جناب آقای مغانلو در مدح حضرت رضا(ع) و اهل بیت در شب میلاد آن امام همام ،برگزاری مسابقه ویژه جهت خردسالان و قرعه کشی برای اهدای جوایز به کودکان اشاره کرد.

همچنین در این مراسم جناب آقای بیلگری از خوانندگان صدا وسیما جمهوری اسلامی ،سرودهای متنوعی اجرا نمود.

در پایان مراسم نیز با حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی ومعاونین و مسئولان این اداره کل از  فرزندان دانش آموز ودانشجوی ممتاز کارکنان اداره کل با اهدا لوح و جوایز تجلیل بعمل آمد همچنین به مناسبت روز کارمند با اهدای لوح و هدایایی از سوی مدیر کل تعاون کارورفاه تقدیر بعمل آمد.

شایان ذکر است این مراسم با حضور 400نفر از خانواده های همکاران اداره کل و روسا و مسئولین ستادی و تابعه این اداره کل و با صرف شام و پذیرایی برگزار گردید.

۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۲۰