اخبار

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر مسابقات ورزشی پرسنل اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز برگزار گردید

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر مسابقات ورزشی پرسنل اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز برگزار گردید
مسابقات طناب کشی، آمادگی جسمانی ، دارت و شنا ویژه ی کارکنان اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت دهه مبارک فجر روز دوشنبه در مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران امام خمینی(ره) کرج برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز ؛ خلیل عبدالهی ،رئیس امور فرهنگی و ورزشی این اداره کل با اشاره به نحوه برگزاری مسابقات اظهار داشت : این مسابقات با حضور تعداد 68 نفر از پرسنل اداره ستادی، ادارات تابع در کرج و شهرستانهای استان با کیفیت خوب در جوی صمیمی و دوستانه انجام گردید که به تیم های اول تا سوم رشته های فوق الذکر جوایز و حکم قهرمانی اهداء گردید .

وی با اعلام نتایج این دوره از مسابقات افزود : در رشته امادگی جسمانی آقایان رسول محمد خانی از واحد تشکلات، توماج رستمی از واحد بازرسی کار و آقای صابر بقایی از اداره کار نظر آباد به ترتیب به مقامهای اول تا سوم دست یافتند. در رشته پرتاب دارت آقایان محمد داداشعلی از اداره پشتیبانی، حسین اجاق از واحد نقلیه و بابک کلانتری از واحد حراست به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب نمودند.

عبدالهی ادامه داد : در رشته شنا ؛ در بخش شنای کرال سینه آقایان سید حسن موسوی مقام اول ، رضا بقایی و مهدی برجسته مقام دوم و آقای بهرام ترکاشوند مقام سوم این رشته را کسب کردند همچنین در رشته شنای کرال پشت آقایان سلگی از دیوان محاسبات،سید حسن موسوی از اداره ورزش و بهرام ترکاشوند از مجموعه ورزشی به ترتیب حائز رتبه اول تا سوم گردیدند.

رئیس امور فرهنگی وورزشی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان با اعلام نتایج مسابقه طناب کشی گفت : تیم دلاوران شامل آقایان احمد رمضانی،شاهرخ شادکام،بیژن داداشی،توماج رستمی،تیم شفق شامل آقایان علی شایان،مهران صائمی،عبدالوهاب فرخ رخ،رضا بقایی و تیم مجموعه ورزشی کارگران شامل آقایان خلیل عبدالهی،سیدحسن موسوی،مهرداد کاروند و اکبر جلیلی به ترتیب تیم مقامهای اول تا سوم را کسب نمودند.

 


۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱