اخبار

ثبت نام اینترنتی نهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان بر‌تر استان البرز آغاز شد

ثبت نام اینترنتی نهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان بر‌تر استان البرز آغاز شد
ثبت نام نهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان البرز با هدف ترویج خلاقیت، نوآوری، توسعه فرهنگ کارآفرینی و ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات آغاز گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز ؛حسین فلاح نژاد ، معاون امور اجتماعی این اداره کل و دبیر نهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان البرز از ثبت نام نهمین جشنواره کارآفرینان بر‌تر این استان خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف ترویج خلاقیت، نوآوری، توسعه فرهنگ کارآفرینی و ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات برگزار می‌شود.

 وی افزود: کارآفرینان استان می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز((alborz.mcls.gov.irو یا آدرس اینترنتی www.karafarinanebartar.ir  نسبت به  ثبت نام و ارسال مستندات کارآفرینی خود اقدام نمایند.

 فلاح نژاد ادامه داد : ثبت نام از کارآفرینان، به طور همزمان در سراسر کشور از روز پنجشنبه مورخ  یک اسفند ماه سالجاری آغاز شده و تا روز چهارشنبه مورخ ۲۷ فروردین 1393 ادامه دارد و کارآفرینان می‌توانند تا پایان وقت اداری تاریخ مذکور مدارک و مستندات خود را از طریق درج در سامانه اینترنتی فوق ارسال نمایند.

 دبیر نهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان با اشاره به شرایط ثبت نام متقاضیان در سطح استانی خاطر نشان کرد : کلیه کارآفرینانی که دارای سابقه کارآفرینی(زیر هفت سال) در بخشهای تعیین شده باشند و کارآفرینانی که در سال گذشته طرحهای ابتکاری، نوآورانه و جدید ارائه نموده اند (از اجرای نوآورانه بیش از یک سال نگذشته باشد) می توانند در این جشنواره ثبت نام نمایند.

  وی همچنین با اشاره به نحوه انتخاب کارآفرینان برتر استانی در جشنواره ملی کارآفرینان برتر کشور یاد آور شد : کلیه کارآفرینان منتخب در بخشهای کشاورزی، صنعت و خدمات در سطح جشنواره استانی مورد ارزیابی قرار می گیرند و بر اساس شورای سیاستگذاری وزارت متبوع ، تعدادی بعنوان کارآفرین برتر ملی معرفی و در جشنواره ملی امتنان از کارآفرینان برتر کشور تجلیل خواهند شد.

 لازم بذکر است کارآفرینان استان البرز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد امور اجتماعی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز به شماره تلفنهای  32520904 و 32520907 تماس حاصل نمایند

۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۳:۱۸