اخبار

استان البرز مقام قهرمانی مسابقات تکواندو قهرمانی مردان کارگر کشور را کسب کرد

استان البرز مقام قهرمانی مسابقات تکواندو قهرمانی مردان کارگر کشور را کسب کرد
رئیس هیات ورزش کارگران استان البرز از کسب مقام قهرمانی کارگران ورزشکار استان البرز در مسابقات قهرمانی مردان کارگر کشور خبر داد.

خلیل عبدالهی در خصوص این مسابقات گفت : مسابقات تکواندو قهرمانی کارگران کشور در  بهمن ماه به میزبانی استان اصفهان در شهرستان کاشان برگزار شد  و تیم البرز با ۳۹ امتیاز بر سکوی نخست مسابقات ایستاد و مقام قهرمانی کشور را کسب کرد همچنین  تیم های اصفهان الف(فولاد  امیر کبیر کاشان) با ۳۳ امتیاز و تهران با ۲۶ امتیاز به ترتیب مقامهای دوم و سوم مسابقات را کسب کردند.

وی ادامه داد : در بخش کیوریگی در وزن اول محمد فرهمند و در وزن دوم پدرام آشوری از البرز رتبه اول را کسب کردند و در بخش های پومسه انفرادی منفی 40 سال و یوب چاگی(تعادلی) مثبت 40 سال میثم جهانی پور رتبه اول از البرز را کسب کرد و مقام فنی ترین بازیکن این دوره از مسابقات به محمد فرهمند از البرز تعلق گرفت.

عبدالهی در پایان اضافه کرد : مراسم اختتامیه و اهدای مدال، حکم قهرمانی و کاپ این دوره از مسابقات با حضور جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور، بیژن خراسانی نایب رئیس فدراسیون و رئیس انجمن تکواندو کارگران کشور و سایر مسئولین حوزه ورزش کارگری برگزار شد.

۵ بهمن ۱۴۰۰ ۱۳:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |