اخبار

مراسم تکریم و معارفه امام جماعت اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان البرز برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه امام جماعت اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان البرز برگزار شد
با حضور حسین فلاح نژاد مدیرکل این اداره کل و نیز مسئولین ستاد اقامه نماز استان و مدیران و اعضای کمیته اقامه نماز اداره کل مراسم تکریم ومعارفه امام جماعت جدید و سابق اداره کل روز پنجشنبه 23 دی ماه برگزار شد.

مدیرکل تعاون ،کار روفاه اجتماعی استان  البرز در این نشست ضمن تقدیر از خدمات امام جماعت سابق اداره کل در برپایی فریضه نماز جماعت و نیز همراهی وی در برگزاری برنامه های ستاد اقامه استان و ترویج فرهنگ نماز در اداره کل گفت : نماز و نماز جماعت می تواند در سازمان ها  به مودت و همدلی کارکنان در خدمت خالصانه به مردم و رفع مشکلات و مسائل آنان و اخلاق مداری و سلامت درکار خدمت کمک شایانی نماید و لذا رفتار ما بعنوان فرد دین دار و نمازگزار باید هم در ظاهر هم در عمل تجلی عینی یابد .

وی افزود : باید از این فرصت خدمت به مردم نهایت بهره را ببریم زیرا فرصت خدمت همواره محدود است و بایداز فرصت محدود خدمتگزاری خود به درستی و بعنوان توشه ای برای آخرت خویش استفاده نماییم.

مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان  در ادامه بر اجرای برنامه های مشترک فرهنگی و اجتماعی در حوزه نماز از سوی ستاد اقامه نماز استان واداره کل تعاون،کار البرز تاکید کرد.

در پایان از خدمات حجت الاسلام والمسلمین فیاضی امام جماعت سابق این اداره کل با اهدای لوح تقدیر از سوی مدیر کل تعاون،کار و همچنین از فعالیت های مریم فلک دین مسئول کمیته اقامه نماز سابق اداره کل تعاون کار ورفاه  از سوی مسئولین ستاد اقامه نماز استان تجلیل بعمل آمد.

۲۳ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |