اخبار

معاون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در البرز : تحقق سیاست‌های فنی حرفه ای با همکاری بخش دولتی و خصوصی میسر است

معاون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در البرز : تحقق سیاست‌های فنی حرفه ای با همکاری بخش دولتی و خصوصی میسر است
معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در بازدید خود از کارگاه‌های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای البرز گفت: بخش خصوصی را نباید به عنوان رقیب تلقی کرد و تحقق سیاست‌های سازمان با همکاری دو بخش دولتی و خصوصی میسر خواهد شد.

محمدرضا شاه پسند با حضور در کارگاه‌های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای تخصصی کشاورزی زیبادشت در البرز با رئیس، مربیان و کارشناسان مرکز دیدار کرد و گفت: با توجه به وجود مؤسسات، دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشاورزی در استان البرز، شاخص و مطرح شدن بین آنها با اکتفا به بخش دولتی کار سختی است و برای این مهم باید از ظرفیت‌های بخش خصوصی برای آموزش‌های نوین کشاورزی استفاده کرد.

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای ورود بخش خصوصی در احداث گلخانه‌های مدرن کشت متراکم و طبقاتی، کشت هیدروپونیک، آیروپونیک، همچنین مباحث آموزش در زمینه مدیریت منابع آبی در کشاورزی، بیوتکنولوژی  را ضروری برشمرد.

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به پتانسیل‌های موجود مرکز آموزش تخصصی کشاورزی زیبادشت بیان کرد: این مرکز قابلیت تبدیل به مرکز تخصصی دپارتمان کشاورزی در کشور را دارا است.

وی با اشاره به پتانسیل‌های موجود مرکز آموزش تخصصی کشاورزی زیبادشت، خاطرنشان کرد: این مرکز قابلیت تبدیل به مرکز تخصصی دپارتمان کشاورزی در کشور را دارا است.

۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۱
روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز |