اخبار

دیدارها، نشست ها و هم اندیشی های استاندار البرز با اقشار مختلف البرزی ادامه دارد/بانک جامع اطلاعات اشتغال استان تهیه شود/ نخبگان برنامه عملیاتی و اجرایی ارائه دهند، این گوی و این میدان

دیدارها، نشست ها و هم اندیشی های استاندار البرز با اقشار مختلف البرزی ادامه دارد/بانک جامع اطلاعات اشتغال استان تهیه شود/ نخبگان برنامه عملیاتی و اجرایی ارائه دهند، این گوی و این میدان
نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اینکه وحدت و همبستگی زمینه ساز امنیت پایدار خواهد بود، گفت: روی موضوعات استان و حوزه اختیارات و وظایف خود اشراف کامل دارم و بر این باور هستم که با وحدت و همدلی می توانیم دست به دست یکدیگر دهیم و تدابیر بزرگی را اتخاذ کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه نهضت راهبران گام دوم انقلاب که روز سه شنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با قدردانی از اقدامات و برنامه های این نهضت برای کمک به تحقق اهداف نظام، افزود: از مسیری که نهضت راهبران گام دوم انقلاب دارند حمایت می کنم و انتظار دارم برنامه های خود را برای توسعه پایدار استان در ابعاد مختلف ارائه دهند.

وی ادامه داد: این نهضت بازوی توانمند کارگزاران نظام در راستای مطالبه گری مقام معظم رهبری در موضوعات کلیدی کشور گام برمی‌دارد و به احصا مشکلات و ارائه راهکار در خصوص حل آنها می پردازد.

سران قوا برای حل مشکلات مردم متحد و یکپارچه هستند

عبداللهی گفت: اکنون که کشور در شرایط مطلوب اتحاد و انسجام بین قوا قرار دارد، فرصت مغتنمی برای خدمتگزاری فراهم است که اگر از این فرصت ها استفاده نشود، جفا در حق خون شهدا و آرمان های انقلاب است.
وی افزود: برای ایجاد تحول در کشور و به تبع آن استان باید از تمامی تجارب خود بهره برده و با تلاش شبانه روزی برای کسب رضایتمندی مردم اقدام کنیم.
استاندار البرز گفت: البرز مشکلات فراوانی دارد و از ابتدا زیرساخت های لازم برای یک استان را نداشته، از این رو جبران عقب ماندگی ها به کوشش مضاعف و عزم و اراده ای جدی نیاز دارد.

پست های مدیریتی البرز در دستان افراد شایسته، انقلابی، جهادی، متعهد و متخصص قرار می گیرد

وی با اشاره به اینکه وحدت و همبستگی زمینه ساز امنیت پایدار خواهد بود، افزود: روی موضوعات استان و حوزه اختیارات و وظایف خود اشراف کامل دارم و بر این باور هستم که با وحدت و همدلی می توانیم دست به دست یکدیگر دهیم و تدابیر بزرگی را اتخاذ کنیم.
عبداللهی با بیان اینکه نخبگان برنامه عملیاتی ارائه دهند، این گوی و این میدان، گفت:  پست های مدیریتی البرز در دستان افراد شایسته، انقلابی، جهادی، متعهد و متخصص قرار می گیرد.

گروه های مختلف اجتماعی افکار عمومی را از اهداف نظام آگاه کنند

وی افزود: گروه های مختلف اجتماعی باید افکار عمومی را نسبت به اهداف و برنامه های نظام آگاه کنند.
  با تاکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق در حوزه تحکیم خانواده، افزود: موضوعات مختلفی در این راستا وجود دارد که شورای اندیشه ورز بانوان باید به صورت تخصصی نسبت به احصا و ارائه راهکار اقدام کنند.

همگرایی منشأ تحول است

وی ادامه داد: با پیشنهاد تشکیل قرارگاه بانوان و خانواده نیز موافق هستم و تمامی مسئولان مربوطه و تشکل های این بخش باید با همگرایی منشأ تحول باشند.
عبداللهی گفت: باید باور داشته باشیم که زمان محدود است و نباید با تشکیل جلسات بدون خروجی عملیاتی، فرصت سوزی کنیم.

حامی سرسخت سرمایه گذاری، تولید و اشتغالزایی در البرز هستم

وی با بیان اینکه حامی جدی سرمایه گذاری و تولید در استان هستم، افزود: بازدید های مستمر از واحد‌های تولیدی و صنعتی و تشکیل جلسات تخصصی برای رفع مشکلات و توسعه فعالیت های تولیدی و اشتغالزایی را در دستور کار قرار داده ایم و تا رسیدن به مقصود، تلاش خواهیم کرد.
استاندار البرز گفت: در بازدید هایی که از شهرک های صنعتی استان داشتیم دریافتم که زیرساخت های شهرک ها نیازمند ارتقا و رسیدگی است، از این رو اکنون با اهتمام ویژه ای در این زمینه وارد میدان شده ام.
وی با بیان اینکه باید بانک جامع اطلاعات اشتغال در استان داشته باشیم، افزود: از کارگروه اشتغال استان انتظار می رود در حوزه تصمیم سازی حضور داشته و طرح ها و برنامه های خود را ارائه دهند.
عبداللهی با بیان اینکه نخبگان به واقع جایگاه ویژه ای دارند، اضافه کرد: کارگروه نخبگان در البرز فعالیت بیشتری داشته باشند و در حوزه های تخصصی خود مسئولیت بپذیرند.

با تشریک مساعی به راهکارهای عملیاتی برسیم

وی با بیان اینکه سال ها است در خصوص نخبگان دغدغه دارم، گفت: چندی پیش از هیات های علمی دانشگاه های استان خواستم که در خصوص چرایی خروج نخبگان و مانایی این قشر فرهیخته پژوهش های علمی و راهکارهای عملیاتی ارائه دهند.
استاندار البرز افزود: از ایده پردازی تا اجرا چالش های فراوانی وجود دارد پس باید با اجماع دیدگاه های مختلف و تشریک مساعی به راهکار های عملیاتی برسیم.

نخبگان برنامه عملیاتی ارائه دهند، این گوی و این میدان


عبداللهی افزود: این آمادگی را دارم که اعضای کارگروه ها را به عرصه کار و ایجاد تحول در استان دعوت کنم تا در گود اجرا قرار بگیرید ولی باید متعهد باشند که طرح های واقع گرایانه و اجرا محور ارائه دهند.
وی گفت: اگر بتوانیم با منابع و مصارف موجود در کشور تحول و توسعه ایجاد کنیم، کار بزرگی انجام داده ایم.

۲۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹
روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز |