اخبار

تمدید مهلت ثبت نام سی و سومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان البرز تا 12 آذر

تمدید مهلت ثبت نام سي و سومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان البرز تا 12 آذر
مدیر امور اجتماعی و رفاه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از تمدید زمان ثبت نام کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان در سامانه جشنواره امتنان از کارگران ،گروه های کار وواحدهای نمونه (نخبگان کار وتولید) تا 12 آذر سال جاری خبر داد.

صابر میدان میری گفت : با توجه به استقبال جامعه کارگری و شرایط و محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا ، زمان ثبت‌نام متقاضیان و گروه‌های هدف ،سی و سومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان تا 12 آذر سال 1400 تمدید شد.

 وی  افزود : کارگران، گروه‌های کار و واحدهای تولیدی استان البرز ، می توانند در فرصت باقی مانده با مراجعه به سامانه جشنواره به نشانی emtenan.mcls.gov.ir  با بارگذاری مشخصات شخصی و تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک و مستندات لازم، در فرآیند انتخاب جشنواره امتنان از کارگران،گروههای کار و واحدهای نمونه ثبت نام نمایند.

مدیر امور اجتماعی و رفاه اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز خاطر نشان کرد: فرهنگ‌سازی، تشویق و تقویت روحیه کار و تلاش در نیروهای مولد، متخصص، مخترع و مبتکر کشور، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای تبادل و به اشتراک گذاری اطلاعات، تجارب، دانش و مهارت های علمی و تجربی در جامعه کار و تولید، تشویق جامعه کار و تولید به بهره گیری از الگوی ایرانی- اسلامی کار، تکریم و تجلیل از فعالان و نخبگان عرصه کار و تولید ازاهداف برگزاری این جشنواره است.

میدان میری در پایان یاد آور شد : متقاضیان در صورت داشتن سوال و رفع ابهامات می توانند به حوزه امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز مراجعه و یا با شماره 32128000 داخلی 302 در ساعات ادارای تماس حاصل کنند.

شایان ذکر است جشنواره امتنان از کارگران ،گروههای کار و واحدهای تولیدی نمونه(نخبگان جامعه کار وتولید) همه ساله در هفته کارگر (5 لغایت 12 اردیبهشت ماه) برگزار و از برگزیدگان استانی وکشوری  جامعه کار و تولید در تجلیل می‌شود.

 

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۰:۵۶
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |