اخبار

سرپرست معاونت اشتغال وزارت کار در آیین گشایش هفته جهانی کارآفرینی: جنبش جهادی بررسی و رفع مشکلات کارآفرینان ایجاد می‌شود

سرپرست معاونت اشتغال وزارت کار در آیین گشایش هفته جهانی کارآفرینی: جنبش جهادی بررسی و رفع مشکلات کارآفرینان ایجاد می‌شود
سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد جنبش جهادی بررسی و رفع مشکلات کارآفرینان خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمود کریمی بیرانوند در آیین گشایش هفته جهانی کارآفرینی که با حضور دکتر عبدالملکی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، گفت: این معاونت، خانه کارآفرینان است و ما وظیفه ای جز حمایت از آنها نداریم.
وی خاطرنشان کرد: خادم مردم و کارآفرینانی هستیم که مشکلات اقتصادی و بیکاری مردم را مرتفع می کنند.
کریمی تاکید کرد: خبر خوب در دولت سیزدهم این است که از این پس، به جای این که منتظر بمانیم تا کارآفرینان برای صدور مجوز، رفع مشکلات و موانع خود، به سراغ ما بیایند، ما به دنبال آنها خواهیم رفت.
سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم، کلمه توسعه کارآفرینی را با همه قدرت و با اقدامی جهادگونه تقویت کنیم.

روز دوشنبه 17 تا روز یکشنبه 23 آبان ماه به عنوان هفته جهانی کارآفرینی نامگذاری شده است.
دوشنبه  17 آبان به عنوان«کارآفرینی، تولید و اشتغال پایدار»، سه شنبه 18 آبان« کارآفرینی، مانع زدایی و مبارزه با فساد»،  چهارشنبه 19 آبان«کارآفرینی و فناوری های نوین»، پنج شنبه 20 آبان«کارآفرینی و زنان»، جمعه 21 آبان«کارآفرینی اجتماعی»، شنبه 22 آبان « نهادها، بنیادها و شبکه سازی کارآفرینی» و  یکشنبه 23 آبان « کارآفرینی، آموزش و مشاوره» نامگذاری شده است.

۱۷ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۵۸
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |