اخبار

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سفر به استان البرز : بستر برای ارتقای فرصت های شغلی در البرز فراهم است

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سفر به استان البرز : بستر برای ارتقای فرصت های شغلی در البرز فراهم است
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سفر به استان البرز ، متناسب سازی نیازهای محیط کارگاهی و همکاری آموزشی مشترک با بنگاه های اقتصادی البرز را بسترساز ارتقا کیفیت آموزش های مهارتی و ایجادفرصت های شغلی در این استان عنوان کرد.

غلامحسین حسینی نیا در اولین سفر خود به البرز در بازدید از  کارگاه های آموزشی مراکز فنی و حرفه ای شهید خدایی و خواهران الزهرای این استان ضمن دیدار و  گفت و گو با مربیان و مهارت آموزان این مراکز اظهار کرد: مجموعه فنی و حرفه ای البرز از پتانسیل های ویژه کارگاهی و انسانی در بحث مهارت آموزی به اقشار مختلف برخوردار است.

وی مهارت آموزی را از اولویت های اصلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ذکر کرد و افزود: با سر و سامان دادن تجهیزات و امکانات موجود و ایجاد تعامل در همکاری های مشترک آموزشی با بنگاه های اقتصادی استان، اقدامات مهمی در افزایش کیفی آموزش های مهارتی و فرصت های شغلی مهارت آموزان مهیا خواهد شد.

حسینی در جریان این سفر از سوله چند منظوره در حال احداث مرکز شهید خدایی و بخش های مختلف کارگاهی بازدید و برای رفع پاره ای از مشکلات کارگاهی، ساختمانی و تامین تجهیزات آموزشی قول مساعد داد.

۶ مهر ۱۴۰۰ ۲۳:۲۴
روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز |