اخبار

به مناسبت هفته آمار و برنامه ریزی ؛ از رابطین آماری اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی و دستگاههای زیر مجموعه تعاون کار استان تجلیل شد

به مناسبت هفته آمار و برنامه ریزی ؛ از رابطین آماری اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی و دستگاههای زیر مجموعه تعاون کار استان تجلیل شد
به مناسبت روز ملی آمار و برنامه ریزی از مسئول ورابطین آمار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز و دستگاههای زیر مجموعه تعاون ،کار استان تجلیل شد.

پرهام رضایی نسب مدیر امور پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل دراین نشست ضمن تبریک این هفته و نیز تقدیر از زحمات رابطین آماری اداره کل و تابعه در جهت کسب رتبه اول کشوری این اداره کل در شاخص های عمومی و اختصاصی ادارات تعاون کار کشور و شهید رجایی استان گفت : انتخاب یک روز در تقویم ملی کشور به عنوان روز ملی آمار و برنامه ریزی، در درجه اول به منظور تاکیدی بر اهمیت این علم و کاربرد صحیح و دقیق آن در تنظیم برنامه های کلان و راهبردی، جهت پیشرفت و توسعه کشور بوده و در مرتبه دوم، در راستای نمایان سازی و تجلیل از زحمات و خلاقیت های دست اندر کاران این علم و فن، که همواره مورد تقدیر است، می باشد.

وی ابراز داشت : تلاش های این همکاران در راستای ارائه آمار صحیح و نیز مستندسازی مدون و اصولی همواره در عملکرد اداره کل  استان مشهود بوده و کسب رتبه ی برتر در سطح کشور در سالجاری و سال گذشته گواه بر این امر می باشد.

در این جلسه همچنین الهه الهی مسئول آمار اداره کل نیز در خصوص نحوه تهیه سالنامه اماری اداره کل و الزامات تدوین آن مطالبی را ارائه کرد .

در پایان این نشست با اهدا لوح تقدیر به امضای مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز ازتلاش های مسئولین و رابطین آمار اداره کل و ادارات زیر مجموعه استان تجلیل بعمل آمد.

 

 

۶ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۵۹
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |