اخبار

رییس هیئت ورزش کارگران استان البرز: جزء استان‌های برتر در پویش دوشنبه‌های ورزش و کار هستیم

رییس هیئت ورزش کارگران استان البرز: جزء استان‌های برتر در پویش دوشنبه‌های ورزش و کار هستیم
رییس هیئت ورزش کارگران استان البرز و رئیس اداره فرهنگی ورزشی کارگران اداره کل تعاون ،کار ورفاه جتماعی استان با تشریح فعالیت های این هیئت ورزشی در نیمه نخست امسال در البرز گفت: در برگزاری پویش دوشنبه‌های ورزش وکار جز استان های برتر کشور محسوب می شویم.

خلیل عبداللهی اظهار کرد: با توجه به تداوم شرایط کرونایی در سال جاری نیز برگزاری مسابقات با اتکاء به فضای مجازی انجام شد و بخشی از آن نیز با رعایت کامل پروتکل ها در فضای باز صورت گرفت.

وی افزود: در 6 ماهه اول امسال با همکاری کمیته ها و انجمن های استان مجموعا21 مسابقه به صورت آنلاین و 5 مسابقه به شکل حضوری برگزار شد و تلاش کردیم در تمام مناسبت های ملی ومذهبی رویداد ورزشی داشته باشیم.

عبداللهی با بیان اینکه در حوزه مسابقات کشوری نیز مشارکتی جدی داشته ایم گفت: در آخرین مسابقه برگزار شده و در مسابقات دارت آقایان و بانوان که به صورت آنلاین انجام شد عنوان سومی را کسب کردیم.

متولی ورزش کارگران استان البرز برگزاری کلاس های دانش افزایی وداوری را از دیگر اقدامات صورت گرفته در نیمه نخست امسال برشمرد و گفت: کلاس های آنلاین تغذیه ورزشی،حقوق ورزشی و روانشناسی ورزش و دوره داوری تیراندازی از آن جمله بوده است.

رئیس اداره فرهنگی ورزشی کارگران اداره کل تعاون کار ورفاه البرز با اشاره به پویش دوشنبه های ورزش وکار در البرز و تاکید فدراسیون بر برگزاری آن گفت: در این راستا علیرغم همه محدودیت های موجود توانسته ایم در سال جاری 14 برنامه را انجام دهیم و شرکت های تولیدی مختلف را در این پویش مشارکت دهیم و به عنوان یکی از استان های برتر و موفق کشور در این بخش خودمان را مطرح کنیم.

عبداللهی در پایان با قدردانی از همکاری خانواده بزرگ کار وتلاش استان اعم از کارگران و کارفرمایان گفت: جای خوشحالی است که ورزش و اهمیت آن مورد توجه فعالان فضای کار وتلاش قرار دارد و علیرغم همه دشواری ها و محدودیت های موجود در آن مشارکت می کنند.


 

 

۲۹ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۰۳
خبرگزاری برنا البرز |