اخبار

مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان البرز خبر داد: آغاز ثبت نام سی و سومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان البرز در سال 1400

مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان البرز خبر داد: آغاز ثبت نام سی و سومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان البرز در سال 1400
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از آغاز ثبت نام کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان در سی و سومین دوره جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید، خبر داد.

حسین فلاح نژاد در خصوص ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در استان البرز اظهار داشت: این جشنواره هر ساله با هدف تجلیل از کارگران، گروه‌های کاری و واحدهای نمونه در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان البرز می توانند برای شرکت در جشنواره از روز سه شنبه مورخ 27 مهر لغایت 26 آبان ماه 1400 با مراجعه به سامانه emtenan.mcls.gov.ir و ورود اطلاعات و مستندات مربوطه نسبت به ثبت نام در جشنواره اقدام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره، افزود: انگیزه بخشی، اعتمادآفرینی و ترویج حاکمیت، روح صداقت و همدلی در جامعه کار و تلاش با توجه به مسائل جامعه، نیازها و انتظارات جامعه کارگری، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه جامعه از جمله اهداف برگزاری جشنواره امتنان از کارگران در استان است.

فلاح نژاد ابراز امیدواری کرد با توجه به شعار سال 1400 با عنوان تولید ،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها با تعامل با جامعه کار وتولید و بنگاه های اقتصادی شاهد حضور پررنگ جامعه کار و تولید استان و در سطح استانی و ملی باشیم.

وی در پایان گفت: متقاضیان در صورت داشتن سوال و رفع ابهامات می توانند به حوزه امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز مراجعه و یا با شماره 32128000 داخلی 302 در ساعات ادارای تماس حاصل کنند.

 

 

۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۳۶
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |