اخبار

کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد اداره کل تعاون،کار استان البرز در میان ادارات کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی کشور

کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد  اداره کل تعاون،کار استان البرز در میان ادارات کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی کشور
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از کسب «رتبه اول» ارزیابی عملکرد این اداره کل در میان تمامی ادارات کل تعاون کار ورفاه اجتماعی کشور بر اساس اعلام وزارت تعاون ،کار ورفاه خبر داد.

حسین فلاح نژاد در خصوص کسب این امتیاز گفت: بر اساس ارزیابی صورت گرفته وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی از عملکرد ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها، ونیز اعلام نتایج نهایی ارزیابی عملکرد سال 1399 توسط سازمان اداری و استخدام کشور اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز  با رشد قابل ملاحظه نسبت به سال 1398 «رتبه اول» و رده عالی ارزیابی عملکرد سال 99 را در بین ادارات کل تعاون کار ورفاه اجتماعی کشور در مجموع ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی کسب کرد.

وی افزود: تحقق ماموریت‌های وزارت متبوع، ایجاد هماهنگی بین دستگاه های اجرایی، شفافیت و مشارکت در امور، ارتقاء سطح پاسخگویی، تسهیل مسیر ارائه خدمت به مردم، بهبود خدمات رسانی، رشد بهره‌وری و شاخص‌های عملکردی اختصاصی و عمومی واجرای مقررات و دستورالعمل‌ها و سایر موارد تخصصی و عمومی از جمله معیارهایی است که از سوی وزارت متبوع جهت ارزیابی و اعلام رتبه در نظر گرفته شده است.

فلاح نژاد خاطر نشان کرد: خوشبختانه با تلاش های مضاعف و هماهنگی لازم در تمام حوزه های این اداره کل و همچنین تشریک مساعی و همکاری مدیران ، روسا وکارکنان تلاش گر وشرکای اجتماعی در این مجموعه ، همچون سنوات گذشته شاهد کسب رتبه های برتر اداره کل در ارزیابی های مختلف هستیم.

مدیرکل تعاون ،کار وفاه اجتماعی استان البرز اظهار امیدواری کرد با تلاش و همکاری مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز ، نقاط قوت فعالیت ها و عملکردها استمرار بیش از پیش داشته باشد و در جهت مرتفع کردن کمبودها و نارسایی نیز تلاش بیشتری انجام شود.

شایان ذکر است در جلسه کارگروه اشتغال استان در مهر ماه با حضور مسئولین ومدیران کل استان البرز ، عزیزاله شهبازی استاندار البرز با اهدای لوح تقدیر این موفقیت را برگ درخشانی در فعالیت های استان البرز در این مجموعه دانسته و از خدمات مدیرکل و مجموعه این اداره کل تجلیل بعمل آورد.

 

 

۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۴۸
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |