اخبار

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز: مشکلات بیمه ای تولیدکنندگان البرز رفع خواهد شد

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز: مشکلات بیمه ای تولیدکنندگان البرز رفع خواهد شد
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز در بازدید از شرکت آذین خودرو از رفع مشکلات بیمه ای تولید کنندگان البرز خبر داد.

ابوالحسن قورچیان با بیان اینکه همه تلاش ما در تامین اجتماعی، ارائه خدمات بیمه ای مناسب به تولیدکنندگان است، اظهار کرد: در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری، سال “تولید ،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” نامگذاری شده است، همه ما در تلاش هستیم تا بتوانیم نیازهای بیمه ای و مشکلات تولیدکنندگان را برطرف کنیم.

وی با بیان این که با هماهنگی هایی که با مسئولین تامین اجتماعی استان انجام شده است خدمات مفیدی را به این بخش از صنعت ارائه خواهیم کرد، افزود : امیدواریم در ادامه همکاری ‌‌های خود بتوانیم هر چه بیشتر خدمات غیرحضوری را گسترش داده تا کارفرمایان و کارگران محترم هر چه بیشتر نیازهای بیمه ای خویش را به صورت راحت تر و غیرحضوری بر طرف کنند.

“رضا رضایی” مدیرعامل گروه صنعتی آذین خودرو نیز در ادامه نشست؛ ضمن خیر مقدم به معرفی شرکت‌های تابعه این گروه صنعتی و همچنین محصولات تولیدی و جایگاه بالای آن در صنعت خودروسازی پرداخت.

وی ادامه داد: واحد مهندسی و تحقیقات و گسترش، با بکارگیری روش‌ها و فن آوری‌های جدید بر پایه تامین مواد اولیه از منابع داخلی نقش عمده‌ای در فراهم کردن توسعه‌ای پایدار و مداوم دارد.

رضایی در راستای ایجاد خودکفائی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص سال “تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی ها”؛ضمن توصیه به این گروه صنعتی و هفده شرکت زیر مجموعه آن با توجه به کیفیت بالا، دسترسی آسان، انعطاف در تغییر ؛به بیان نقطه نظرات و مشکلات بیمه ای شرکت پرداخت و خوستار همیاری بیشتر تامین اجتماعی در رفع مشکلات شد.

در این بازدید همچنین حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز حضور داشت و ضمن ابراز خوشحالی از حضور در میان مدیران و کارگران هلدینگ آذین خوردو، آمادگی خود و تمام دستگاه های زیر مجموعه وزارت، تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان را آماده هر گونه کمک در جهت رفع مشکلات تولید این شرکت اعلام کرد.

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۰۳
روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان البرز |