اخبار

مدیرکل بهزیستی استان البرز: تسهیل در ارائه خدمات اشتغالزایی معلولین و مددجویان در دستور کار بهزیستی البرز

مدیرکل بهزیستی استان البرز: تسهیل در ارائه خدمات اشتغالزایی معلولین و مددجویان در دستور کار بهزیستی البرز
مدیرکل بهزیستی استان البرز از اقدامات این اداره کل در جهت تسهیل در ارائه خدمات اشتغالزایی معلولین و مددجویان استان خبرداد.

اسدالله حیدری در دومین کمیته اشتغال و کارآفرینی بهزیستی استان گفت : اعتبارات بند ب تبصره ۱۶ سال ۱۴۰۰ به مبلغ ۱۰۶ میلیارد تومان به بهزیستی استان ابلاغ شده است.

وی افزود: ۱۰ بانک عامل به میزان ۵۷ میلیارد تومان به منظور ارائه تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان ، اعلام آمادگی نموده اند.

حیدری گفت : به منظور پیگیری جذب حداکثری منابع اعتباری ، بررسی طرح های کارفرمایی ، حرفه آموزی معلولین و مددجویان  کمیته اشتغال استان بصورت مستمر تشکیل می گردد و پس از جمع بندی مسائل ، جلسه هم اندیشی و هماهنگی جهت تعامل سازنده با هدف تسهیل در ارائه تسهیلات به مددجویان تحت پوشش با بانک های عامل نیز برگزار می شود.

مدیرکل بهزیستی استان البرز خاطرنشان کرد : در سال ۱۴۰۰ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در بانک های ملی، کشاورزی، مسکن، سپه، ملت، صادرات، تجارت، توسعه تعاون، رفاه کارگران، پست بانک، مهرایران، آینده، موسسه مالی و اعتباری ملل، سینا، پاسارگاد، گردشگری، سامان و اقتصاد نوین برای استان البرز ابلاغ اعتبار نموده است.

وی افزود : تضامین بانکی کار را برای جامعه هدف بهزیستی سخت کرده است ، انتظار داریم همانگونه که بانک های عامل در سال گذشته ما را یاری کرده اند و عملکرد قابل قبولی داشتند در سال جاری نیز اهتمام لازم در این زمینه را داشته باشند و شرایطی را فراهم آورند که این عزیزان بتوانند تسهیلات و وام های اشتغالزایی را دریافت کنند و گوشه ای از مشکلاتشان برطرف شود.

۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۵۹
روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز |