اخبار

2 هزار شهروند البرزی تحت پوشش بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر قرار گرفتند

2 هزار شهروند البرزی تحت پوشش بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر قرار گرفتند
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر در البرز از پوشش بیمه‌ای بیش از ۲ هزار شهروند البرزی در سال ۱۳۹۹ خبر داد.

 هادی بشیری اقدامات خود را در بخش اول بهره‌گیری از ساختار و زیرساخت های موجود در استان که از سال 96 تا به 99 وجود داشت و در بخش دوم توجه به ذی نفعان نام برده و درخصوص اقدامات خود به منظور جذب بیمه شدگان در سال گذشته گفت : در جلساتی که با روستاییان داشتیم پیامک هایی با هدف شناساندن مزایای صندوق به انها ارسال کردیم، استفاده از فضای مجازی و تولید محتوا درخصوص خدمات صندوق و  همچنین طرح هر کارگزاری یک روابط عمومی را در استان تدوین کردیم و توانست تاثیر بسیار مثبت خود را داشته باشد.

وی همچنین  ادامه داد : تعیین سهمیه تکلیفی برای کارگزاری ها، ارزیابی عملکرد کارگزاران با بررسی های سه ماهه،  اعلام انحرافات آن ها و تقدیر از برترین‌ها از دیگر اقدامات این سازمان در استان است و باتوجه به محدودیت هایی که در سال 99 وجود داشت نمی‌توانستیم بر جلسات حضوری تمرکز کنیم، اما با همدلی بسیار خوبی که بین کارگزاران ایجاد شد توانستیم سهمیه تکلیفی را محقق و عملکرد بهتری را داشته باشیم و آنچنان که در سال 99 نسبت به سال 98 رشد 65 درصدی را نسبت به جذب بیمه شده داشتیم که به نوع خود عملکرد موفقی بود.

مدیر صندوق در البرز با اشاره به سهمیه ابلاغی هزار و 750 نفری استان البرز در سال 1399، گفت: ما در این سال توانستیم بیش از دو هزار نفر جذب کنیم و رشد 18 درصدی را در میزان بیمه شدگان جدید علاوه بر سهمیه تکلیفی ابلاغ شده تجربه کردیم.

بشیری درخصوص برنامه‌ها و سهمیه تکلیفی سال 1400 نیز گفت: 2 هزار و 800 سهمیه تکلیفی در سال جاری داریم و بنا داریم در سال جدید در کنار جذب و تمدید بیمه شده، جذب بیمه شدگان غیرفعال را نیز داشته باشیم، از طرف دیگر ارزیابی عملکرد کارگزاران را نیز داشته باشیم تا نقاط ضعف و قوت آنها را بررسی و اطلاع رسانی کنیم.

این درکنار برنامه‌های سال قبل ازجمله ایجاد تعامل موثر و دوطرفه، ارسال اخبار و اطلاعات صندوق بیمه، ارسال پیامک و تماس با آنها خواهد بود.

۲۵ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۰۰
روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان وعشایر استان البرز |