اخبار

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز: حضور بخش خصوصی در آموزش های مهارتی در البرز بستر ساز افزایش بهره وری است

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز: حضور بخش خصوصی در آموزش های مهارتی در البرز بستر ساز افزایش بهره وری است
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز حضور بخش خصوصی در کنار بخش دولتی در آموزش های مهارتی را موجب افزایش بهره وری نیروی کار در استان و کیفیت بخشی به آموزش های فنی و حرفه ای عنوان کرد.
بهزاد غفاری در چهارمین نشست هیات نظارت بر آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای گفت: این آموزشگاه ها  همچون بازویی توانمند در ایجاد اشتغال پایدار و کیفیت بخشی به آموزشهای مهارتی نقش موثری دارند. 

وی ضمن تقدیر از مسوولان انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد استان در پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، ضرورت تسهیل و روان سازی‌ در اعطای پروانه تاسیس آموزشگاه های آزاد با رعایت قوانین را مورد تاکید قرار داد.

مدیرکل فنی و حرفه ای استان البرز گفت: ضروری است در تصمیمات متخذه در نشست های هیات نظارت بر آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد خرد جمعی مد نظر قرار گیرد.

در این نشست همچنین  موضوعات مختلف از جمله درخواست انتقال آموزشگاه ها از سایر استان ها به البرز، افزایش و تمدید حرفه ها و تعیین شهریه آموزشگاه های البرز مطرح شد، همچنین متقاضیان تاسیس آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای پیشنهاد ها و موضوعات مورد تقاضای خود را مطرح کرده و مقرر شد این موارد پس از بررسی در هیات نظارت و ارزیابی دقیق، نتایج حاصله به اطلاع متقاضیان رسانده‌ شود.

۲۱ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۰۰
روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز |