اخبار

همزمان ۹ مرکز آموزش فنی و حرفه ای جوار و بین کارگاهی در البرز افتتاح شد

همزمان ۹ مرکز آموزش فنی و حرفه ای جوار و بین کارگاهی در البرز افتتاح شد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای البرز گفت: به مناسبت هفته ملی مهارت، همزمان ۹ مرکز آموزش فنی و حرفه ای جوار و بین کارگاهی در استان البرز افتتاح شد .

هزاد غفاری در این خصوص اظهار کرد : با هدف مشارکت واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی استان البرز در فعالیت‌های آموزشی و به منظور توانمندسازی نیروهای شاغل در این واحدها، به مناسبت فرا رسیدن روز ملی کارآفرینی و آموزش‌ های فنی و حرفه ای و هفته مهارت ، مجوز افتتاح همزمان ۹ مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای جوار و بین کارگاهی در واحدهای صنعتی استان البرز از طریق ویدئوکنفرانس، صادر شد.

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز با اشاره به رسالت اصلی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در توانمندسازی اقشار مختلف جامعه از جمله شاغلان صنایع و صنوف خاطر نشان کرد: ایجاد مراکز آموزش جوار و بین کارگاهی در کنار واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی و توجه بیشتر به امر آموزش‌های مهارتی باعث ارتقاء سطح دانش و مهارت نیروی انسانی بنگاه‌های اقتصادی خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: با استقرار سیستم‌های آموزشی و مراکز جوار و بین کارگاهی در صنایع استان البرز بتوان گام‌های موثری برای افزایش بهره‌وری و نیل به اهداف کمی و کیفی صنایع استان برداشت.
۹ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۲۷
روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز |