اخبار

تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات بانکی ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا تا پایان آذر 1400

تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات بانکی ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا تا پایان آذر 1400
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: مهلت ثبت نام مشاغل و کسب و کارهای به شدت آسیب‌دیده از کرونا که متقاضی استفاده از تسهیلات هستند تا پایان آذر ماه ۱۴۰۰ تمدید شد.

حسین فلاح نژاد در خصوص تمدید مهلت ثبت نام در سامانه کارا برای تسهیلات بانکی کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا بیان کرد : این تصمیم در چهل و نهمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا به ریاست معاون اقتصادی رئیس‌جمهوری و به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تمدید زمان وام مشاغل آسیب‌ دیده از کرونا صورت گرفت و بر اساس آن صاحبان مشاغل ۱۴گانه آسیب دیده از کرونا تا پایان آذرماه می توانند برای دریافت وام  به سامانه کارا به آدرس https://kara.mcls.gov.ir  در بخش «تسهیلات کرونا»  این سامانه مراجعه و مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز افزود : همچنین در کنار تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات کرونا مقرر شد پرداخت این تسهیلات توسط بانک ها و موسسات اعتباری عامل نیز  تا پایان بهمن ماه 1400 تمدید شود.

شایان ذکر است صاحبان کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در استان نیز می توانند از تسهیلات پیش بینی شده فوق همانند ضوابط و فرایندهای تدوین شده در سال گذشته و با توجه به زیر رسته های تعیین شده در سامانه کارا بهره مند شوند.

۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۷:۲۸
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |