اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت روز خبرنگار
حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز طی پیامی فرا رسیدن 17 مرداد ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای اهل قلم بویژه شهید صارمی روز خبرنگار را به کلیه خبرنگاران واصحاب رسانه استان البرز تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

((ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ))

17 مرداد فرصت ارزشمندی برای گرامیداشت یاد شهیدان بزرگوار حوزه قلم و رسانه بخصوص شهید محمود صارمی است که با نثار خون خود، این مناسبت گرانقدر را در تقویم افتخارات ملت عزیز ایران به یادگار گذاشت.

عرصه خبر و اطلاع‌رسانی، در هنگامه‌ای که رسانه به یکی از ارکان قدرت نرم در نظام جهانی بدل شده است، به واقع عرصه خطر و مرارت است. خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسوولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه شناسی‌اند و در عصری که کثرت و سرعت تبادل اطلاعات، خبرنگاران امین را به سرمایه ای برای حفظ اگاهی جامعه تبدل کرده است، دانش و تعهد اصلی‌ترین سرمایه خبرنگاران در ایفای رسالتشان در خدمت به مردم است، چرا که تحقق جامعه پویا جز به مدد روشنگری و اطلاع رسانی اصحاب رسانه صورت نخواهد پذیرفت.

روز خبرنگار برگ زرینی از تقویم رسانه و فرصتی برای ارج نهادن به قداست قلم و تلاش و مسئولیت خبرنگاران بعنوان پرچمداران وادی قلم و آگاهی رسانی به جامعه است.

اینجانب فرا رسیدن روز خبرنگار را به تمامی صاحبان اندیشه و قلم، پیشگامان و فعالان عرصه خبر و رسانه، روزنامه نگاران، خبرنگاران، عکاسان خبری و جامعه اطلاع رسانی ایران کوچک ، استان البرز تبریک و تهنیت عرض نموده واز تلاش‌ های ارزنده تلاشگران عرصه‌ی خبر استان که همواره در جهت پوشش اخبار واطلاع رسانی خانواده بزرگ تعاون،کارورفاه اجتماعی در البرز در تمامی برنامه های و ماموریتهای این مجموعه بزرگ خدمت رسان ،تلاش بی بدیلی ارائه نموده اند تقدیر وتشکر می نمایم .

اکنون متاسفانه در ایام حاضر بیماری کرونا پنجه نامبارک خود را بر سلامت مردم جهان و کشور عزیزمان انداخته و این موضوع بسیاری از مناسبات اجتماعی را دچار مشکلاتی به لحاظ رعایت فاصله اجتماعی ایجاد نموده است. لذا از اینکه بواسطه وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا در استان و به لحاظ حفظ سلامت و بهداشت عزیزان نمی توانیم به منظور گرامیداشت روز خبرنگار از حضور فیزیکی خبرنگاران محترم استان در این ایام  بصورت نشست و تجمعات بهره مند شویم پوزش طلبیده و امیدواریم پس از رفع این بیماری و ایجاد شرایط مناسب بتوانیم تقدیر وتشکر مناسبی از خدمات این تلاشگران خستگی ناپذیر عرصه قلم و اطلاع رسانی استان داشته باشیم. از خداوند متعال سلامتی و موفقیت جهادگران عرصه قلم و خبر را مسئلت دارم.

امید است خانواده بزرگ رسانه استان البرز با هدف امیدبخشی به جامعه ضمن آگاهی از نیاز‌ها و مطالبات مردم بویژه موضوع مهم اشتغال و کار، در راستای انعکاس دستاورد‌ها و خدمات نظام اسلامی و تلاش های مسئولین استان گام های موثری بردارند.

۱۷ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |