اخبار

بازدید مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز از شرکت نیک کالا

بازدید مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز از شرکت نیک کالا
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز و سرپرست اداره کل تامین اجتماعی البرز و هیات همراه از شرکت تولیدی و صنعتی نیک کالا بازدید کردند و مسائل و مشکلات این شرکت بررسی شد.

حسین فلاح نژاد مدیرکل کار و رفاه اجتماعی البرز از شرکت تولیدی و صنعتی نیک کالا بازدید کرد ودر جریان مشکلات این شرکت قرار گرفت.

وی در جریان بازدید از این شرکت تولیدی و صنعتی گفت : در همین راستا این نشست و ملاقات انجام شد تا شنونده مشکلات پیش روی شما در این واحد تولیدی باشیم و با استماع مشکلات و رفع مسائل وموانع پیش رو بتوانیم گام مهمی در راستای پشتیبانی و حمایت از شرکت ها و کارگاه های تولیدی برداریم.

در ادامه ابوالحسن قورچیان سرپرست تامین اجتماعی استان نیز گفت: تامین اجتماعی به عنوان امانت دار کارگران و کارفرمایان خود را در کنار آنان می بیند و نه در مقابل آنان و سیاست ما حمایت و پشتیبانی از تولید است.

وی گفت: همانگونه که امسال توسط مقام معظم رهبری سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها نامگذاری شده است، امسال ما بیش از هرسال توان خود را برای پشتیبانی از شرکت ها و رفع مشکلات و موانع آنها در امور تامین اجتماعی قرار داده ایم.

قورچیان در بخش دیگری از این بازدید گفت: براساس طرح 3070 بخش عظیمی از خدمات سازمان به صورت غیرحضوری انجام می شود که در همین راستان کارفرمایان و کارگران عزیز می توانند بخش عظیمی از خدمات خود را به صورت مجازی انجام دهند.

در این دیدار  مدیر شرکت صنعتی تولیدی نیک کالا نیز ضمن تشکر از حضور مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان و سرپرست اداره کل تامین اجتماعی البرز ؛به طرح مشکلات و موانع پیش روی تولید در این واحد تولیدی صنعتی پرداخت و مقرر شد اداره کل تامین اجتماعی واداره کل تعاون کار البرز جهت برطرف کردن این مشکلات مساعدت و پیگیری های لازم را بنمایند.

۱۶ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۰۳
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |