اخبار

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز خبرداد : تمدید ثبت نام در چهاردهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر در البرز تا 22 مرداد

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز خبرداد : تمدید ثبت نام در چهاردهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر در البرز  تا 22 مرداد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از تمدید فرآیند ثبت نام در چهاردهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر تا 22 مرداد خبر داد.

حسین فلاح نژاد در این خصوص اظهارداشت : جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سراسر کشور انجام می شود .

وی مهمترین ویژگی‌های جشنواره کارآفرینان برتر را استفاده از شاخص‌های به روز و علمی و تخصصی در انتخاب کارآفرینان اعم از نوآوری، رشد ترکیبی اشتغال، فروش، صادرات، شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات و همکاری با متخصصین حوزه‌های مختلف در سراسر کشور برای امور مربوط به داوری اعلام کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز ادامه داد: آخرین مهلت زمان ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر ابتدا دهم مرداد اعلام شده بود که با توجه به استقبال کارافرینان و شرایط بیماری کرونا، این مهلت تا ۲۲ مرداد سالجاری از طریق  Karafarinanebartar.mcls.gov.ir یا سایت Karafarinanebartar.ir  تمدید شد.

فلاح نژاد گفت: تفاوت مهم این دوره از جشنواره با سایر دوره‌ها ،بخش گردشگری و صنایع دستی است که به عنوان یکی از بخش‌های تخصصی جشنواره در کنار بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات اضافه و از همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در این دوره استفاده شده است.

وی تصریح کرد: کارگاه‌هایی که موفق شوند عنوان کارافرین برتر استانی را کسب کنند، در داوری جشنواره کشوری مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و کارآفرینان برتر ملی انتخاب و معرفی می شوند.

۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۳۶
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |