اخبار

به مناسبت هفته تامین اجتماعی انجام پذیرفت :دیدار مدیران کل تامین اجتماعی ودرمان استان البرز با نماینده مردم کرج مجلس شورای اسلامی

به مناسبت هفته تامین اجتماعی انجام پذیرفت :دیدار مدیران کل تامین اجتماعی ودرمان استان البرز با نماینده مردم کرج مجلس شورای اسلامی
به مناسبت هفته تامین اجتماعی مدیران کل تامین اجتماعی و درمان استان البرز با نمایند مردم کرج در مجلس دیدار کردند.

 ابوالحسن قورچیان سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز، در این دیدار گفت: اقدامات خوب و اثربخشی توسط سازمان تامین اجتماعی در بکارگیری فناوری های نوین در ارائه خدمات غیرحضوری انجام شده است.

قورچیان افزود : 55 درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند که این رقم نشان دهنده حجم بالا و گستردگی ارائه خدمات به جامعه کار و تولید است.

وی خاطرنشان کرد: در سالی که گذشت افزایش ۵۰ درصدی حقوق این عزیزان را داشتیم و خوشبختانه رضایتمندی این عزیزان را در پی داشته است و می توان گفت این اتفاق از اقدامات شجاعانه دکتر سالاری مدیر عامل سازمان بوده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز گفت : یکی دیگر از اقدامات مثبت سازمان تامین اجتماعی حذف دفترچه ها بود که حذف دفترچه ها باعث شد تا مخاطبان سازمان تامین اجتماعی دیگر وقت خود را در صف های گرفتن دفترچه هدر ندهند.

آقای قورچیان در بخش دیگری از سخنان خود گفت : با توجه به مشکلاتی که در عرصه صنعت بوده است رشد اشتغال روی داده ،به طوری که سه تا چهار درصد افزایش بیمه شده داشته ایم.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز گفت: امر متناسب‌سازی خوشبختانه باعث رضایت مندی کانون‌های بازنشستگی سراسر کشور گردید و روسای محترم کانون ها کتبا از آقای سالاری تشکر خود را ابراز داشتند.

قورچیان در پایان گفت: با همیاری نمایندگان مجلس به این امور مهم دست پیدا کرده ایم و انشاالله در آینده بتوانیم این رابطه تنگاتنگ و صمیمی را حفظ نموده که از این ارتباط هرچه بیشتر مخاطبان سازمان بهره مندشوند.

۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۴
روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان البرز |