اخبار

مدیرکل بهزیستی استان البرز: اهداء سه قطعه زمین در شهرستان اشتهارد به خانوارهای دارای دو عضو معلول

مدیرکل بهزیستی استان البرز: اهداء سه قطعه زمین در شهرستان اشتهارد به خانوارهای دارای دو عضو معلول
مدیرکل بهزیستی البرز از واگذاری سه قطعه زمین در شهرستان اشتهارد به خانوارهای دارای دو عضو معلول خبر داد.

اسدالله حیدری در این خصوص اظهار کرد : در راستای طرح حمایت از خانواده های دارای حداقل دو عضو معلول ساکن روستاها ، پس از پیگیری‌ های متعدد طی سنوات گذشته ۳ قطعه از زمین های اهدایی بنیاد مسکن واقع در روستای جارو از توابع شهرستان اشتهارد مشخص و جانمایی شد.

مدیرکل بهزیستی استان افزود : هر قطعه زمین به متراژ ۳۰۰ مترمربع است  که جهت ساخت مسکن به ۳ خانواده دارای ۲ عضو معلول ساکن این روستا تحویل شد.

حیدری یاد آور شد: مازاد بر اهدا این ۳ قطعه زمین جهت احدات مسکن به هر خانوار ۸۵ میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت می شود و همچنین با اهتمام ویژه رئیس بهزیستی این شهرستان جهت پرداخت مازاد هزینه احداث از ظرفیت خیرین و پیمانکاران بهره برده شده است.

وی اضافه کرد: از ابتدای انعقاد تفاهم نامه بهزیستی البرز با بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان استان تا کنون ۲۱ سهمیه مورد تعهد بهزیستی استان در تامین مسکن روستایی جذب شده و از این تعداد ۷ واحد مسکونی واگذار و ۲ واحد دیگر در هفته بهزیستی افتتاح می شود.

شایان ذکر است: در استان البرز تاکنون ۲۹۰ واحد مسکونی شهری و روستایی از طریق تامین کمک هزینه مسکن به خانوارهای دارای حداقل دو عضو معلول شهری و روستایی واگذار شده است.

۲۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۶:۰۲
روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز |