اخبار

حضور بیش از یک هزار و 300 نفر از بانوان البرزی در آزمون سنجش مهارت و صلاحیت حرفه‌ای

حضور بیش از یک هزار و 300 نفر از بانوان البرزی در آزمون سنجش مهارت و صلاحیت حرفه‌ای
رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل فنی وحرفه ای استان البرز گفت: از ابتدای سال جاری، تعداد یک هزار و 328 نفر از بانوان البرزی در آزمون های سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای شرکت کرده اند.

محمدرضا زیدی با اعلام این خبر گفت: آزمون های هماهنگ سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای  استان در بخش‌های دولتی و خصوصی و در حوزه‌های خدمات، صنعت، کشاورزی و فرهنگ و هنر برگزار می شود که از ابتدای سال جاری تعداد یک هزار و 328 نفر از بانوان البرزی در آزمون های سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای شرکت کرده که از این تعداد، 716 نفر مربوط به بخش خدمات، 134 نفر بخش صنعت، 183 نفر بخش کشاورزی و 295 نفر هم مربوط به بخش فرهنگ و هنر است.  

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل فنی وحرفه ای استان البرز با اشاره به این که آزمون های صلاحیت حرفه ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به صورت الکترونیکی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: متقاضیان با مراجعه به پورتال سازمان به نشانی portaltvto.com می توانند اطلاعات لازم را در این خصوص به دست آورند. 

وی ابراز امیدواری کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در استان برای ایجاد عدالت آموزشی و بهره مندی هر چه بیشتر بانوان از خدمات آموزش فنی و حرفه‌ای، شاهد نقش آفرینی روزافزون آنان در بحث اشتغال و توسعه استان باشیم.

۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۰۷
روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز |