اخبار

کسب رتبه برتر اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز در بین ادارات کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی کشور

کسب رتبه برتر اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز در بین ادارات کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی کشور
مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز از کسب رتبه برتر این اداره کل در سال 1399 بر اساس ارزیابی های وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی در بین گروه دوم ادارات کل استان های کشور خبر داد.

حسین فلاح نژاد در خصوص این خبر گفت : براساس ارزیابی های انجام گرفته در شاخص های پیش بینی شده وزارت متبوع از جمله عملکرد در معاونت های تخصصی وزارتخانه،سامانه مدیریت وعملکرد(برته) و تحقق شاخص های تخصصی،سامانه سامد و سامانه حقوق شهروندی در سال ۱۳۹۹، اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز توانست رتبه برترکشوری را کسب کند.

وی با اشاره به روند ارزیابی های بعمل آمده در معاونت توسعه مدیریت و منابع، کمیته مدیریت عملکرد  واداره کل امور استان های وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی افزود : در این ارزیابی استان ها بر اساس سطوح جمعیتی،میزان جامعه هدف(مخاطبین) وبرخورداری به چهار گروه تقسیم بندی شده و و با مقایسه وتناسب شرایط و عملکرد هر استان نسبت به سایر استان های هم گروه این ارزیابی انجام شده است.

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز خاطر نشان کرد : خوشبختانه با تلاش های مضاعف و هماهنگی لازم در تمام حوزه های این اداره کل و همچنین تشریک مساعی و همکاری مدیران ، روسا وکارکنان تلاش گر در این مجموعه ، همچون سنوات گذشته شاهد کسب رتبه های برتر اداره کل در ارزیابی های مختلف هستیم.

 

۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۲۳
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |