اخبار

فراخوان انتخاب بازنشستگان، همسران بازمانده و ازکار افتادگان کلی نمونه از سوی تامین اجتماعی

فراخوان انتخاب بازنشستگان، همسران بازمانده و ازکار افتادگان کلی نمونه از سوی تامین اجتماعی
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز از فراخوان این اداره کل برای انتخاب بازنشستگان، همسران بازمانده و ازکارافتاده کلی نمونه سازمان خبر داد.

ابوالحسن قورچیان طی خبری به بیان جزئیات فراخوان انتخاب بازنشستگان، همسران بازمانده و ازکار افتادگان کلی نمونه پرداخت.

قورچیان در خصوص شاخص های انتخاب بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه سازمان تأمین اجتماعی به آتیه آنلاین گفت: گفت: بازنشستگان و مستمری بگیران عزیز می توانند در صورت واجد شرایط بودن با تکمیل و تحویل فرم اطلاعات و مشخصات و ارائه مدارک و مستندات لازم به اداره کل تامین اجتماعی استان یا شعب زیرمجموعه، از طریق مراجعه حضوری یا پست سفارشی تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه دوم تیرماه سال جاری در این فراخوان شرکت کنند.

وی ادامه داد : مدارک و مستندات لازم برای شرکت در این فراخوان عبارتند از: کپی صفحات شناسنامه، صفحه اول دفترچه درمان تأمین اجتماعی، آخرین حکم بازنشستگی و ارائه توضیحات ضروری حداکثریک برگه آ4 است.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز افزود: برای انتخاب کارگران و همکاران بازنشسته و مستمری بگیر نمونه، معیارهایی نظیر کارآفرینی و ایجاد اشتغال در دوران بازنشستگی در جامعه، موفقیت در رقابتهای فرهنگی، علمی، ورزشی، هنری، موفقیت در حوزه قرآنی، تدریس در مراکز دانشگاهی، پیشرفتهای تحصیلی در دوران بازنشستگی، تربیت فرزندان شایسته، مشارکت در امور عام المنفعه و خیریه و ... در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: ازکارافتادگان کلی نیز می توانند در صورت واجد شرایط بودن با تکمیل و تحویل فرم شرکت در این فراخوان و ارائه مدارک و مستندات لازم (کپی صفحات شناسنامه، صفحه اول دفترچه درمان تأمین اجتماعی، آخرین حکم ازکارافتادگی و ارائه توضیحات ضروری حداکثر یک برگه آ4) به اداره کل تأمین اجتماعی استان یا شعب زیرمجموعه، از طریق مراجعه حضوری یا پست سفارشی در این فراخوان شرکت نمایند.

به گفته قورچیان معیارهای انتخاب کارگران و همکاران از کارافتاده کلی نمونه نیز اموری مانند: داشتن سابقه پرداخت حق بیمه قطعی و واقعی، کارآفرینی و ایجاد اشتغال در جامعه در دوران ازکارافتادگی، موفقیت در رقابتهای فرهنگی و علمی نظیر تالیف کتاب، مقاله و پژوهش های علمی در دوران ازکارافتادگی، موفقیت در رقابت ورزشی مانند مقام های ورزشی، اخذ کمربند، اخذ گواهی نامه داوری یا مربیگری در دوران ازکارافتادگی، موفقیت هنری مانند خلق اثر هنری، نقاشی، خطاطی و ... است.

وی افزود: همسران بازمانده محترم نیز می توانند در صورت واجد شرایط بودن با تکمیل و تحویل فرم شرکت در این فراخوان و ارائه مدارک و مستندات لازم، در این فراخوان شرکت نمایند.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز ادامه داد: بازنشستگان، همسران بازمانده و ازکارافتادگان کلی برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی www.tamin.ir مراجعه و یا از طریق تماس تلفنی با شعب و دفاتر کانون های بازنشستگی اقدام نمایند.

به گفته وی مهلت ثبت نام در فراخوان انتخاب بازنشسته، همسر بازمانده و ازکار افتاده کلی نمونه تامین اجتماعی، پایان وقت اداری روز چهارشنبه دوم تیرماه سال جاری است

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳
روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان البرز |