اخبار

به همت بهزیستی استان البرز؛ جشنواره ملی موسیقی افراد دارای معلولیت برگزار می شود

به همت بهزیستی استان البرز؛ جشنواره ملی موسیقی افراد دارای معلولیت برگزار می شود
مدیر کل بهزیستی استان البرز از برگزاری جشنواره ملی موسیقی ویژه افراد دارای معلولیت خبر داد.

اسدالله حیدری گفت : بهزیستی البرز جشنواره ملی موسیقی افراد دارای معلولیت را با همکاری انجمن حمایت از معلولین هنرمند آهوان به صورت مجازی در بخش های جسمی حرکتی، ذهنی، نابینایان وسایر گروه‌های معلولین بصورت تک نوازی و گروهی در سبک‌های سنتی و پاپ و بدون محدودیت سنی برگزار می‌کند.

مدیرکل بهزیستی استان البرز اضافه کرد : جشنواره‌هایی همانند موسیقی افراد دارای معلولیت ضمن ایجاد نشاط اجتماعی، فراهم نمودن بستر مناسب جهت نشان دادن توانمندی این افراد در حوزه های مختلف به آحاد جامعه می باشد.

وی افزود : ۲ سال پیش جشنواره موسیقی را ویژه افراد دارای معلولیت استان البرز برگزار کردیم که حدود هفتاد نفر به هنرنمایی پرداختند و ثابت کردند معلولیت محدودیت نیست و شور، اشتیاق و هیجان این عزیزان ما را برآن داشت تا امسال نیز این جشنواره را این بار بصورت ملی برگزار نموده تا همه افراد دارای معلولیت در کشور از آن بهره مند شوند.

حیدری بیان کرد : این جشنواره در بخش های جسمی حرکتی، ذهنی، نابینایان وسایر گروه های معلولین بصورت تک نوازی و گروهی در سبک های سنتی و پاپ و بدون محدودیت سنی برگزار می شود.

مدیرکل بهزیستی البرز افزود : مهلت ارسال آثار از تاریخ ۱۰ خرداد ماه الی ۱۰ تیرماه است  و زمان معرفی برگزیدگان ۲۵ تیرماه همزمان با هفته بهزیستی در سال جاریست.

وی درخصوص نحوه ارسال آثار خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان از سراسر کشور می توانند آثار خود را از طریق شماره واتساپ ۰۹۳۵۲۸۰۸۳۱۲ به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده و در این مسابقه شرکت کنند.

۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ۱۷:۴۴
روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز |