اخبار

بازدید مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز در معیت استاندار البرز از شرکت تراورس بتنی کرج به مناسبت هفته کارگر

بازدید مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز در معیت استاندار البرز از شرکت تراورس بتنی کرج به مناسبت هفته کارگر
حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون کار رفاه اجتماعی استان البرز در معیت دکتر شهبازی استاندار البرز به همراه فرماندارومسئولین شهرستان فردیس روز یکشنبه 12اردیبهشت ماه و به مناسبت هفته کارگر ضمن بازدید از کارگاه های این شرکت از فعالیت های این مجموعه و کارگران این شرکت به مناسبت هفته کارگر با اهدا شاخه گل و با عرض خداقوت تقدیر و تجلیل کرد.

عزیزاله شهبازی استاندار البرز در حاشیه حضور در جمع کارگران و تلاشگران عرصه تولید شرکت تراورس بتنی کرج گفت : در احکام دینی و روایات ما همواره بر ارزش و جایگاه کارگران تاکید شده است.

وی ادامه داد: این تلاشگران با بازوان قدرتمند خود چرخ تولید و اقتصاد کشور را به گردش در می آورند و در بطن مسیر توسعه و رونق تولید قرار دارند.

شهبازی گفت: این شرکت یک سال و نیم پیش با تلاش های صورت گرفته از حالت انفعال و حداقل نیروی کار خارج شد و مدیریت آن به دولت بازگشت از این رو تعداد نیروی کار آن 3 برابر شد و بیش از 200 نفر مشغول به کار هستند.

وی افزود: روند امور این مجموعه را به صورت مستمر زیر نظر دارم و در جریان موانع و مشکلات ان قرار گرفته ام و با تدابیری که اندیشیده شد اکنون شاهد پیشرفت و توسعه آن هستیم.

استاندار البرز گفت: امید است با این روند که حمایت های دولت محترم را همراه دارد، با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها، شاهد پیشرفت روز افزون این واحد بزرگ تولیدی و افزایش بیش از پیش نیروی کار در آن باشیم.

استاندار البرز با اهدا گل از کارگران این مجموعه تولیدی قدردانی کرد.

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |