اخبار

دیدار مدیرکل تعاون،کار وفاه اجتماعی ومسئولین تشکلات کارگری استان البرز با نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته کارگر

دیدار مدیرکل تعاون،کار وفاه اجتماعی ومسئولین تشکلات کارگری استان البرز با نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته کارگر
مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز روز سه شنبه 7 اردیبهشت به همراه مسئولین تشکلات کارگری و بسیج کارگری استان به مناسبت هفته کارگر با علیرضا عباسی نماینده مردم کرج،اشتهارد،فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

حسین فلاح نژاد در ابتدای این نشست ضمن تقدیرو تشکر از مواضع و تلاش های نمایندگان مجلس بویژه نمایندگان استان در جهت تصویب طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت : زحمات نمایندگان استان در جهت تصویب همسان سازی حقوق بازنشستگان , کمک به معیشت بازنشستگان کارگری شایسته تقدیر و تجلیل می باشد .

وی در ادامه با اعلام برنامه های هفته کارگر افزود : اجرای شایسته برنامه های هفته کارگر به منظور تقدیر از تلاش های کارگرانی است که موجب چرخش چرخ های تولید در کشور و استان شده اند و باید به شایسته ترین شکل انجام شود.

فلاح نژاد خاطرنشان کرد: نو آوری های نخبگان کارگری همواره موجب صرفه جویی های ارزی و خودکفایی در کشور شده است و ما نیز وظیفه داریم با همراهی مسئولین تشکلات کارگری و مسئولین استان برنامه های در خور شان ومقام ومنزلت تلاش های این قشر زحمتکش برگزار نماییم.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی همچنین با گزارشی از فعالیت های این اداره کل اظهار کرد  : جامعه هدف ما در این اداره کل کارگران هستند و ما و همکاران همواره سعی داریم تا به این عزیزان به بهترین نحو و با سرعت و کیفیت خدمات رسانی نماییم که البته بدلیل بیماری کرونا خدمات به سمت الکترونیک شدن سوق پیدا کرده است که موجب سرعت بخشی به درخواست های مردم در مراجعات به اداره کل و نیز رضایتمندی ببشتر شده است.

در ادامه این جلسه مسئولین تشکلات کارگری و بسیج کارگری استان نیز نقطه نظرات و فعالیت های خود را بر شمرده و درخواست هایی از نماینده مردم در زمینه رفع مشکلات کارگران ارائه کردند.

علیرضا عباسی نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تبریک ایام هفته کارگر وتقدیر از تلاشهای جامعه کار وتولید استان بر تحقق راهبردهای شعار سال تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری درجهت حمایت از تولید و پشتیبانی ومانع زدایی از روند تولید،ایجاد و ترویج فرهنگ کار و کارگری و ارزش کار و معیشت حلال با استفاده از تولیدات قوی فرهنگی،تصحیح نگاه مصرف گرایی مطلق و ترویج فرهنگ صرفه جویی ونیز اعتماد سازی در بین مردم از خدمات و امانتداری از سرمایه های مردمی توسط مسئولین تاکید نمود.

۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۷:۴۱
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |