اخبار

نشست هماهنگی برنامه های هفته کارگر استان البرز در اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز برگزار شد

نشست هماهنگی برنامه های هفته کارگر استان البرز در اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز برگزار شد
نشست هماهنگی برنامه های هفته کارگر با حضور حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون،کار ورفاه و نیز روسای تشکلات کارگری و کارفرمایی استان روز شنبه 4 اردیبهشت در اداره کل برگزار شد.

در این جلسه مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز گفت : خوشبختانه همدلی مثال زدنی بین شرکای اجتماعی و سه جانبه گرایی در استان با حوزه های کارگری وکارفرمایی در استان وجود دارد و نمود این همدلی را میتوان در برگزاری هر چه باشکوهتر مراسمات این هفته در خور شان کارگران با حضور حداقلی مسئولین و بصورت مجازی شاهد بود.

وی در ادامه با برشمردن اهم برنامه های این هفته در استان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی بدلیل بیماری کرونا افزود : برنامه هایی مانند جشنواره امتنان از کارگران نمونه و نخبگان کار وتولید استان ،گلباران مزار شهدا،دیدار با خانواده شهدای سلامت،دیدار با مسئولین استانی،اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی جهت کارگران وخانواده های آنان بصورت مجازی ، حضور محدود مدیرکل تعاون،کارورفاه مسئولین اداره کل و تشکلات در کارخانجات نمونه در اجرای فرهنگ کار شایسته وسایر اقدامات فرهنگی در خور شان مقام کارگران در ایام هفته کارگر در البرز صورت می پذیرد.

همچنین در پایان این جلسه نیز از خدمات سرهنگ طیران رئیس سابق بسیج کارگری استان از سوی مدیرکل تعاون ،کارورفاه استان نیز با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۳۸
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |