اخبار

آخرین جلسه شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های زیر مجموعه تعاون،کارورفاه استان البرز در سال 1399 برگزار شد

آخرین جلسه شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های زیر مجموعه تعاون،کارورفاه استان البرز در سال 1399 برگزار شد
آخرین جلسه شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های زیر مجموعه تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز در سالجاری روز چهارشنبه 13 اسفند در محل اتاق تعاون استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که با حضور روزبه کردونی دستیار ارتباطات اجتماعی و حقوق شهروندی وزیر تعاون،کارورفاه اجتماعی و نیز مسئولین تشکلات کارگری استان برگزار شد ،حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون ،کار وفاه اجتماعی البرز گزارشی از وضعیت بازار کار استان و نیز حوزه های مختلف فعالیت های اداره کل در بخش تعاون، روابط کار، اشتغال و نیز اجتماعی و رفاهی ارائه داد.

 در ادامه کردونی دستیار ارتباطات اجتماعی وزیر تعاون ، کار ورفاه اجتماعی  با اشاره به چالش های ایجاد شده در کشور و جهان به دلیل بیماری کرونا و تاثیر آن بر  حوزه های اجتماعی گفت : ما یکی از شرایط نادر را  نه تنها در  ایران بلکه در کل جهان  بدلیل تبعات و آسیب های کرونا تجربه می کنیم  .

روزبه کردونی عنوان کرد : ما برای راه حل برای برون رفت از مشکلات راهی جز نزدیکی به هم نداریم نزدیکی مردم با مردم نزدیکی مردم با دولت و نزدیکی دولت با مردم و هدف از نشست های ما نیز بر طبق دستور مقام عالی وزارت شنیدن  مطالبات  و خواسته های جامعه هدف  خود در وزارت متبوع و پیگیری آن در یک سازو کار ساختارمند است.

در بخش دیگر این جلسه نیز محمد مختاری رئیس اتاق تعاون استان در خصوص مرکز داوری و حل اختلاف تعاون در اتاق تعاون، فعالیتهای اتاق تعاون استان در توسعه تعاونی های بویژه در روستاها،رفع مشکلات تعاونی های مسکن البرز گزارشی ارائه داد.

قلی شادبخش رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان نیز در خصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و اقدامات انجام شده برای بازنشستگان استان مواردی را  مطرح کرد و گزارشی از فعالیتهای این کانون در استان ونیز پیشنهاداتی ارائه داد.

علی اصلانی رئیس کانون شوراهای اسلامی کار و نیز فرشاد اوجانی رئیس خانه کارگر استان  نیز در خصوص مسائل و مشکلات جامعه کار و تلاش استان و اقدامات انجام شده برای کارگران البرز گزارشی از حوزه های مسئولیت خود ارائه کردند.

سایر مدیران کل دستگاه های زیر مجموعه تعاون،کار وفاه اجتماعی نیز گزارشی از حوزه های مسئولیت خود ارائه داده و درخواست های خود در خصوص بهبود خدمات رسانی به جامعه هدف را مطرح کردند.

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۶:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |