اخبار

هادی بشیری خبر داد : تلاش در جهت انعکاس خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایردراستان البرز

هادی بشیری خبر داد : تلاش در جهت انعکاس خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایردراستان البرز
در دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر البرز با مدیرکل صداوسیمای استان چگونگی بهره‌مندی از ظرفیت های صدا وسیما در جهت معرفی بیشتر خدمات صندوق بیمه اجتماعی

در این دیدار هادی بشیری ضمن تشریح وظایف و تعهدات صندوق بیمه اجتماعی استان گفت: این صندوق به عنوان یکی از صندوق های 4 گانه بزرگ وظیفه ارائه خدمات بیمه‌های اجتماعی به اقشار فاقد کارفرما مثل روستائیان، عشایر، کشاورزان،قالی بافان، مشاغل خانگی، رانندگان حمل بار و مسافر را برعهده دارد.

وی ادامه داد : در صندوق بیمه اجتماعی  دولت 70 درصد حق بیمه را به عنوان سهم دولت و کارفرما پرداخت می کند و بیمه شده در سال جاری حداکثر ماهی 70 هزار تومان پرداختی خواهد داشت.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر البرز اظهار کرد : با تلاش همکاران دفتر مدیریت و کارگزاری های 20 گانه در سطح استان در پاییز و زمستان امسال توانستیم بیش از 80 درصد بیمه شده جدید در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل جذب کنیم.

در ادامه این دیدار صادق مقدسی مدیر کل صدا و سیمای استان البرز گفت : خدمات صندوق برای اقشار زحمت کش جامعه قابل تقدیر است و می تواند پشتوانه‌ای برای افراد فاقد پوشش بیمه ای باشد.

وی افزود : تمامی ارکان صدا و سیمای استان  برای شناسایی خدمات صندوق به افراد مشمول در استان آماده همکاری هستند.

در پایان جلسه نیز به پاس زحمات مجموعه صداو سیما از مدیر کل وقائم مقام صدا و سیمای استان، و تنی چند از خبرنگاران صدا و سیمای البرز با اهدای نماد صندوق تقدیر شد.


۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳
روابط عمومی صندوق روستائیان ، کشاورزان وعشایر استان البرز |