اخبار

کسب رتبه اول استان البرز دررشته حفظ 20 جز قرآن کریم در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کارگران کشور

کسب رتبه اول استان البرز دررشته حفظ 20 جز قرآن کریم در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کارگران کشور
در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کارگران کشور که به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی وزارت متبوع در استان های کشور بصورت مجازی در سال 99 صورت پذیرفت قاری کارگر البرزی موفق به کسب رتبه اول کشور در رشته حفظ 20 جز قرآن کریم در این مسابقات شد.

صابر میدان میری مدیرامور اجتماعی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز در خصوص این مسابقات گفت : مرحله کشوری چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم کارگران کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا در دی ماه و بهمن ماه سالجاری برای نخستین بار به صورت مجازی برگزار شد.

وی افزود : در این دوره از مسابقات کارگران استان البرز در رشته های حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل و مفاهیم و در دو گروه خواهران و برادران شرکت نمودند.

میدان میری ادامه داد : در این دوره  از مسابقات قاریان قرآن کارگر شرکت کردند که محمد حسین  میرزایی رتبه اول کشور در رشته حفظ 20 جز قرآن کریم را از آن خود کرد.

شایان ذکر است مسابقات قرآن کریم کارگری به منظور ارتقاء و شکوفایی استعدادها و افزایش سطح آگاهی جامعه کار و تلاش و خانواده های آنان نسبت به مفاهیم و محتوای نورانی قرآن کریم از طریق ایجاد انگیزه بیشتر و رقابت سالم هر ساله در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود .

۳ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۱۰
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |