اخبار

پیام مدیرکل تعاون،کار وفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

پیام مدیرکل تعاون،کار وفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون،کار وفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی وایام الله دهه مبارک فجر پیامی صادر کرد.

وی دراین پیام آورده است : پیروزی انقلاب اسلامی ایران به عنوان معجزه بزرگ قرن، پس از سال ها، به حیات ملت و اسلام و ارزش های اسلامی، جانی دوباره بخشید و زمینه را برای رسیدن کشور به قله های رفیع عزت، اقتدار و خودباوری در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، علمی، هوا و فضا، انرژی صلح آمیز هسته ای، سلول‌های بنیادی، تکنولوژی های نظامی پیشرفته و سایر فناوری های نوین فراهم کرد.

چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی را در شرایطی آغاز می‌کنیم که جهانیان مبهوت قدرت، توان و اراده ایران و ایرانی هستند وامروز با گذشت سال ها، حرکت انقلاب اسلامی و اهداف و آرمان های آن، همان حرکت، اهداف و آرمان هایی است که امام عظیم الشأن در بهمن ۵۷ ترسیم کردند و ملت قدرشناس و هوشیار ایران اسلامی در طی این ۴۲ سال سپری شده از پیروزی انقلاب اسلامی، همچنان قدردان این میراث ارزشمند و دستاوردهای گران سنگ آن هستند.

بی شک نقش کارگران در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی و بویژه پیروزی انقلاب اسلامی و مبارزه با ظلم  بسیار بی بدیل و انکار ناپذیر است و این قشر تلاشگر همواره در روزهای سخت مبارزه با رژیم ستم شاهی، همراه و همدل با مردم و در میدان بودند.

بدینوسیله فرارسیدن چهل و دومین سالگرد فجر شکوهمند انقلاب اسلامی و تقارن آن با خجسته ایام ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) را به کارگران، کارفرمایان و تعاونگران ایران کوچک ،استان البرز تبریک و تهنیت عرض نموده و از خدای سبحان توفیق احیای همیشگی و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی را در پرتو آرمان های بلند حضرت امام خمینی(ره) و فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مسألت دارم.

 


۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۲۹