اخبار

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت کار خبر داد: مسابقات سراسری قرآن ویژه جامعه کار برگزار می شود

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت کار خبر داد: مسابقات سراسری قرآن ویژه جامعه کار برگزار می شود
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: چهاردهمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه جامعه کار و تلاش و خانواده های آنان از فردا 21 دی آغاز می شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «ابراهیم صادقی فر» معاون فرهنگی اجتماعی افزود: با توجه به شرایط به وجود آمده از بیماری کرونا، این دوره از مسابقات به صورت مجازی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این مسابقات توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه کار و تلاش کشور است افزود: این مسابقات به منظور توسعه اخلاق و معنویت و ارتقای بهره وری نیروی کار برگزار می شود.

صادقی فر تشریح کرد: منتخبین استانی مسابقات قرانی جامعه کار و تلاش کشور در 6 رشته؛ حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10جزء، قرائت (تحقیق)، ترتیل و مفاهیم از فردا 21 دی تا 15 بهمن در 10 روز کاری به رقابت می پردازند.

وی افزود: داوری چهاردهمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه جامعه کار و تلاش و خانواده های آنان را داوران مطرح و برترکشور که از سوی سازمان دارالقرآن کریم معرفی شده اند، بر عهده دارند.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طبق توافقات صورت گرفته، سازمان اوقاف و امور خیریه نیز بر اجرای این دوره از مسابقات نظارت دارند.

برای دسترسی به لینک پخش زنده و بازدید عمومی اینجا کلیک کنید. 

https://live.shooka.ir/8098/mcls 

۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۵۶
وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی |