اخبار

تقدیر سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز از کادر درمانی بیمارستان البرز

تقدیر سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز از کادر درمانی بیمارستان البرز
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی ، معاون درمان و مدیریت بانک رفاه کارگران استان البرز به همراه هیات همراه با حضور در بیمارستان البرز از زحمات و تلاش های بی شائبه و خستگی ناپذیر کادر درمانی و پشتیبانی در مبارزه با ویروس منحوس کرونا تقدیر و تشکر کردند.

ابوالحسن قورچیان با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی البرز در کرج وتقدیر از رشادت های کادر درمان کرونا در این بیمارستان  اظهار کرد : کادر درمان از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور در خط مقدم مقابله با این ویروس جانانه ایستادگی کردند و تا به امروز با رشادت ها و ایثار خود تا پای جان شیرین خود پیش رفتند .

وی در این بازدید گفت : مبارزه کادر درمان در مقابله با ویروس کرونا چیزی از زمان جنگ هشت سال دفاع مقدس کم ندارد و چه بسا سخت تر است ، زیرا در زمان جنگ رزمندگان برای استراحت به مرخصی میرفتند اما شما عزیزان حدود یک سال است بی وقفه مشغول مبارزه با این بیماری می باشید.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز خاطرنشان کرد : زبان ما  از تقدیر و تشکر از شما عزیزان  قاصر است زیرا  با آگاهی و سعی و تلاش شبانه روزی توانسته اید مرگ و میر ناشی از این بیماری منحوس  در استان را به حداقل برسانید.

قورچان ابراز کرد: کارهای بزرگ را انسان های بزرگ انجام می دهند و ما به حال شما عزیزان قبطه میخوریم وقطعا با یاری خداوند این بیماری تمام خواهد شد و رو سفیدی و عزتمندی برای شما ایثارگران خط درمان خواهد ماند.

در این دیدار که مسئولین اداره درمان تامین اجتماعی و مدیر بانک رفاه استان البرز ؛سرپرست اداره کل تامین اجتماعی البرز را همراهی کردند ، مسئولین تامین اجتماعی از ایثارگری ها و فداکاری های دلسوزانه پزشکان، پرستاران، بهیاران، کمک بهیاران، پیراپزشکان، همکاران سخت کوش خدمات و کلیه مسئولین علی الخصوص دکتر چوبساز مدیرعامل این مجموعه و پرسنل بیمارستان البرز در مبارزه با ویروس کرونا و درمان بیماران با اهداء شاخه گل تقدیر و تشکر کردند.

۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹
روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان البرز |