اخبار

به همت معاونت تعاون وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی؛ وبینارهای آموزشی تعاون در هفته پژوهش جهت تعاونگران در استان البرز برگزار می شود

وبینارهای آموزشی تعاون در هفته پژوهش جهت تعاونگران در استان البرز برگزار می شود
وبینارهای آموزشی کشوری در حوزه تعاون در هفته پژوهش در راستای اجرای پروژه سراسری «یکشنبه ها وچهارشنبه های آموزشی تعاون» وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی از سوی این وزارتخانه جهت تعاونگران کشور و استان البرز برگزار می شود.

محمد علی محمد مدیر امور تعاون اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی البرز در خصوص این وبینارها  برای تعاونگران استان گفت :  وبینارهای آموزشی با موضوعات «آشنایی با الگوها وتکنیک های دیجیتال مارکتینگ در کسب وکارهای تعاونی» در تاریخ 30 آذر و نیز «خوشه سازی و شبکه سازی در کسب وکارهای تعاونی» در تاریخ2 دی ماه 1399 بصورت آنلاین از ساعات 9 الی 13برگزار می شود.

وی در خصوص نحوه ورود تعاونگران استان به این وبینارها برای بهره برداری از نکات آموزشی تخصصی افزود: تعاونگران و علاقمندان در استان می توانند از طریق ورود به سامانه http://edjdsb.ir/course/tavoni  از این وبینارها بهره مندشوند.

مدیر امور تعاون اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی البرز خاطر نشان کرد : به شرکت کنندگان در این وبینار آموزشی گواهی نامه معتبر توسط جهاد دانشگاهی اعطا می شود .

وی ادامه داد : با توجه به استقبال تعاونگران از این وبینارهای آموزشی در سراسر کشور و در راستای بستر سازی برای حضور حداکثری در کلاس های انلاین از سوی وزارت متبوع ، امکان ثبت نام آنلاین در زمان شروع وبینارها و ورود به وبینار از طریق «پخش زنده آپارات» فراهم شده است که با این شیوه امکان حضور بیش از دو هزار نفر از فراگیران در کلاس ها میسر می شود.

علی محمد در خصوص برگزاری دو وبینار دیگر تا پایان آذرماه 99 گفت : وبینار آموزشی «مدیریت خرید تدارکات وقراردادهای داخلی در شرکت های تعاونی» در 23 آذرماه برگزار شد و همچنین  وبینار با موضوع «تحلیل بازار و رقابت پذیری در کسب وکارهای تعاونی» نیز در تاریخ 26 آذرماه از ساعت 9 الی 13 از طریق سامانه مذکور برای تعاونگران برگزار می شود.

همچنین فایل تصویری وصوتی وبینار آموزشی «ارتباطات بازاریابی یکپارچه IMC در کسب و کارهای تعاونی » که قبلا برگزار شد در سامانه فوق الاشاره قابل بهره برداری برای تعاونگران استان می باشد.

 

۲۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |