اخبار

پیام مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت هفته بسیج

پیام مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت هفته بسیج
حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون،کار وفاه اجتماعی استان البرز با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان و بویژه جامعه بسیجیان کار وتولید استان تبریک گفت. ‎

متن پیام وی بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند . امام خمینی (ره)

 

بسیج، این شجره طیبه و میراث ماندگار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران این نهاد ارزشی و برخاسته از بطن جامعه با قدرت و توان عظیم خودجوش خود توانسته در راه اعتلای انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی گام های اساسی برداشته و مایه افتخار و سربلندی این مرز و بوم باشد.

حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های این مجموعه انقلابی، تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود بلکه در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است و بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی و عرصه‌های علمی و فکری سهیم بوده است.

بدون شک نقش بسیج در کنار دیگر نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و مجموعه دستگاه های خدمتگذار در رخدادهای مختلف چون محرومیت زدایی، عمران و آبادانی، کنگره عظیم اربعین و کمک و مساعدت در کمک به مردم در بلایای طبیعی چون سیل و زلزله و امروز اهتمام جدی در مبارزه‌ با کرونا حقیقتا کم نظیر، بی بدیل و شایسته تقدیر است و در این عرصه نیز نقش قشر بسیج کارگری نیز از مهمترین و تاثیرگذارترین اقشار در تاریخ ایران هستند که نقش آنان در دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی بویژه در دوران جنگ تحمیلی و پس از آن در دوران سازندگی و تولید و خودکفایی بسیار پررنگ بوده است.

اینجانب هفته بسیج را به کلیه بسیجیان استان البرز تبریک عرض نموده و امیدوارم با بهره‌مندی از ظرفیت کلان این نیروی عظیم مردمی همواره شاهد پیشرفت و سربلندی هر چه بیشتر استان البرز و میهن عزیز اسلامی مان باشیم.

۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۴