اخبار

حمایت صندوق کارآفرینی امید استان البرز از خانوارهای حاشیه نشین به منظور ایجاد مشاغل پایدار

حمایت صندوق کارآفرینی امید استان البرز از خانوارهای حاشیه نشین به منظور ایجاد مشاغل پایدار
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان البرز در نشستی با مدیرکل امور اجتماعی استانداری از حمایت این صندوق از خانوارهای حاشیه نشین در راستای حل مشکلات اقتصادی و ایجاد مشاغل پایدار برای آنان در استان خبرداد.

 فرهاد حکیم نیا در این نشست گفت: صندوق کارآفرینی امید یک نهاد حمایتی در بخش مشاغل است و بر این اساس دغدغه  اصلی ما در این نهاد حمایت از خانواده های ساکن در مناطق کمتر توسعه یافته از جوامع اصلی شهری است.

حکیم نیا افزود : موضوع ایجاد اشتغال و ساماندهی مشاغل فاقد چرخه تولید و فروش در استان البرز برای صندوق بسیار مهم است و استان با یک جامعه هدف ویژه روبرو است و آن هم موضوع مهم حاشیه نشینی در شهرها و شهرستان های استان می باشد که باید با برنامه ریزی هدفمند به صورت همفکری و هم افزائی با نهادهای مسئول این دغدغه رفع و مدیریت شود.

در پایان فاطمه محمدی ،مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز ضمن ابراز خرسندی از حضور صندوق کارآفرینی امید در فعالیت های اجتماعی استان اظهار کرد : صندوق کارآفرینی امید البرز سابقه درخشانی در ایجاد و حمایت از مشاغل در استان داشته و امیدوارم با حضور مهندس حکیم نیا در راس مدیریتی صندوق و تجربه دانش ایشان شاهد توسعه اقتصادی و اشتغال پایدار علی الخصوص برای زنان سرپرست خانوار ساکن در حاشیه شهرهای استان باشیم.

۲۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۶:۵۰
روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید استان البرز |