اخبار

بهزیستی استان البرز رتبه دوم پویش پازل همدلی در کشور را کسب کرد

بهزیستی استان البرز رتبه دوم پویش پازل همدلی در کشور را کسب کرد
مدیرکل بهزیستی استان البرز از کسب رتبه دوم این اداره کل در کشور در پویش ملی پازل همدلی خبر داد.

اسدالله حیدری در مراسمی که به منظور کسب رتبه دوم کشوری از سوی این اداره کل در پویش پازل همدلی در کشور برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر از همکاران در این خصوص گفت : سازمان بهزیستی در جهت حمایت و رسیدگی به دانش آموزان نیازمند و تحت پوشش اقدام به برپایی پویش «پازل همدلی»در کشور کرد تا علاقمندان با خرید هر قطعه پازل به قیمت ۱۰ هزارتومان نسبت به تهیه و تامین ۶۰ هزار بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی اقدام کنند که با حضور و استقبال بی نظیر مردم نوعدوست کشورمان مواجه شد.

وی افزود : درراستای اجرای این پویش ملی خیرخواهانه با تلاش همکاران ساعی بهزیستی البرز توانستیم رتبه دوم جمع آوری کمک خیرین را در کشور به دست آوریم که این بیانگر توانمندی، تلاش ، تعصب و جدیّت سازمانی همکاران ما است که یک بار دیگر برای استان سرافراز البرز افتخار آفرینی کردند.

مدیرکل بهزیستی استان ادامه داد : با همّت و تلاش خیرین نیک اندیش و آحاد مردم عزیز استان البرز توانستیم حدودا دو برابر سهمیه ای که برای استان در نظر گرفته شده بود را جمع آوری نمائیم.

حیدری خاطر نشان کرد : ۲۰۰ میلیون تومان سهمیه برای استان البرز تعیین شده بود که توانستیم ۳۵۰ میلیون تومان جمع آوری نمائیم ، که در این راستا از معاون مشارکت های مردمی اداره کل که برای اجرای این امر خداپسندانه تلاش بسیار زیادی کردند و همچنین از مجموعه ی همکاران این حوزه  تشکر مینمایم.

وی ابراز کرد : به ترتیب شهرستان های ساوجبلاغ ، نظرآباد ، اشتهارد ، فردیس ، طالقان و کرج توانستند بیشترین مشارکت خیرین و نیکوکاران را جذب نمایند و جا دارد از تلاش و مساعی رؤسای محترم این شهرستان ها که برای پیشبرد اهداف سازمان اهتمام و جدیت لازم را داشتند قدردانی نمایم و امیدوارم آثار و برکات آن در زندگی تک تک شما عزیزان احساس شود.

مدیرکل بهزیستی استان البرز در ادامه عنوان کرد : از مجموعه روابط عمومی بهزیستی استان نیز که با خلق آثار هنری اثربخش و ارتباطات رسانه ای بیشترین تأثیر را در شناخت مردم از این طرح و همچنین افزایش مشارکت عمومی داشتند تشکر و قدردانی می شود.

۲۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۱
روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز |