اخبار

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز : حقوق تمام بازنشستگان تامین اجتماعی البرز متناسب سازی شد

حقوق تمام بازنشستگان تامین اجتماعی البرز متناسب سازی شد
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز از متناسب سازی حقوق تمام بازنشستگان تامین اجتماعی استان در سالجاری خبر داد.

ابوالحسن قورچیان در خصوص این اقدام مهم در استان گفت : اداره کل تامین اجتماعی استان البرز به عنوان مجموعه حمایتی که نیمی از جمعیت سه میلیون نفری استان را تحت پوشش خدمات درمانی ، بیمه ای و مستمری دارد، طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان را از مردادماه امسال کلید زد و 145 هزار بازنشسته ، مستمری بگیر و از کارافتاده توانستند، زندگی خود را با حقوق جدید منطبق نمایند.  

وی افزود : پس از ابلاغ طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان، احکام بازنشستگان ، مستمری بگیران و از کارافتاده ها بلافاصله در مردادماه امسال صادر شد.

قورچیان افزود: اداره کل تامین اجتماعی استان البرز تاکنون توانسته تمام مطالبات ۱۴۵ هزار بازنشسته ، مستمری بگیر و از کار افتاده تحت پوشش خود را  پرداخت کند.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز بیان کرد : همسان سازی حقوق جامعه هدف تامین اجتماعی بنا به تناسب وضعیت شغلی و سابقه کاری افراد انجام شده که افزایش ها از ۲۰ درصد تا ۸۰ درصد اعمال شده است.

وی افزود : در کنار افزایش حقوق ، خدمات درمانی رایگان به جامعه هدف تامین اجتماعی در مراکز درمانی و بیمارستانی سازمان تامین اجتماعی ارائه می شود.

قورچیان خاطر نشان کرد : تحقق طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان در واقع بر همین مبنا یعنی تکریم این قشر در دوران نزدیک به پیری یا کهولت سن  است که دولت تدبیر و امید تمام همت خود را برای عملی کردن آن به کار بست .

۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲
روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان البرز |