اخبار

برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون ،کار روفاه استان البرز در هفته پدافند غیر عامل

برگزاری جلسه شورای معاونین  اداره کل تعاون ،کار روفاه استان البرز در هفته پدافند غیر عامل
جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون ،کار روفاه استان البرز در هفته پدافند غیر عامل روز پنجشنبه 8 آبان در اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان برگزارشد.

در این جلسه که با حضور حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی وکارشناس مدعو در حوزه پدافند غیرعامل استان  ونیز مدیران وروسای ادارات تابعه شهرستانی اداره کل برگزار شد بر ضرورت به کارگیری اصول پدافند غیرعامل در مقابل تهدیدات تاکید شد.

فلاح نژاد در ابتدا با اشاره به اهمیت پدافند غیر عامل و تشریح شرایط روز و ضرورت پدافند غیرعامل در مقابل دسیسه های دشمنان اظهار داشت: باید با رعایت مقررات و ضوابط پدافند غیرعامل ، ضمن آمادگی در مقابل برنامه های دشمن و استحکام بخشی  در این خصوص توجه ویژه ای به پدافند غیرعامل و آگاهی بخشی جامعه انجام پذیرد.

مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اظهار داشت: در برهه کنونی که دشمن به جنگ نرم روی آورده است، پدافند غیرعامل یکی از اساسی‌ترین ملزومات به‌خصوص در دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی محسوب می‌شود و امسال نیز ایام نکوداشت پدافند غیرعامل با شعار «مقاومت فعال، تاب‌آوری حیرت انگیز؛ ایران قوی» برگزار می‌شود و فرصت مغتنمی برای تبیین اهمیت و دستاوردهای مثبت پدافند غیرعامل در عرصه های مختلف در بین مسئولان، مدیران، کارشناسان و آحاد جامعه است.

در ادامه کارشناس مدعو نیز در خصوص مولفه های پدافند غیر عامل در خصوص تهدیدات سایبری، کالبدی و زیستی مواردی را بیان کرد.

در این جلسه همچنین موضوعات در حوزه های اجتماعی ، اقتصادی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی ،تکریم ارباب رجوع و موضوعات تخصصی و کارشناسی ادارات ستادی وشهرستانی و برنامه های در پیش رو اداره کل ، اقدامات در زمینه پیشگیری از شیوع کرونا در واحدها و ادارات و نیز اجرای دستورات ابلاغی وزارت متبوع در سه ماهه سوم سال مطرح و از سوی مدیرکل ارائه راهکار شد.

۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۰۴