اخبار

جهش ۳۰ درصدی تسهیلات اعطائی بانک توسعه تعاون استان البرز در سال جهش تولید

جهش ۳۰ درصدی تسهیلات اعطائی بانک توسعه تعاون استان البرز در سال جهش تولید
مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان البرز گفت : از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه با پرداخت قریب به ۴۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به بخش های مختلف اقتصادی و عامه شهروندان شاهد افزایش ۳۰ درصدی تسهیلات اعطائی نسبت به سال گذشته می باشیم.

علی غیاثی  جهش ۳۰ درصدی تسهیلات اعطائی به شرکتها،واحدهای تولیدی و عامه مردم را در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص لزوم حمایت از بخش های مختلف اقتصادی و تولیدی در سال جهش تولید دانسته و اظهار کرد : امیدواریم با تزریق منابع مالی فوق شاهد افزایش سطح اشتغالزایی و تولید استان باشیم.

وی با اشاره به سیاست و رسالت بانک توسعه تعاون به عنوان بانک حمایتی ابراز کرد : هدف مجموعه مدیریت بانک و استان از پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی سودسازی نبوده و ملاک، گردش چرخهای اقتصادی و تولیدی استان میباشد.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان البرز ارائه طرح های متنوع اعتباری بانک طی سال جاری و همکاری و همدلی مجموعه پرسنل و مدیریت بانک در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری را از دلایل جهش فوق دانسته و افزود : در زمینه حمایت از تولید کنندگان و کارآفرینان از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

غیاثی افزود: در سال جاری تسهیلات بانک توسعه تعاون فقط منحصر به واحدهای خاص و شرکت های بزرگ ومعتبر نمی باشد، بلکه عامه شهروندان که نیازمند دریافت تسهیلات خرد بوده اند نیز مورد توجه بانک قرار گرفته و از طرحهای تسهیلاتی برخوردار شده اند.

وی در پایان با دعوت از شرکت ها و واحدهای تولید بالاخص تعاونی ها و شرکت های دانش بنیان به همکاری با بانک اظهار داشت : سیاست بانک توسعه تعاون حمایتی بوده و آماده همکاری و انعقاد تفاهم نامه در کلیه زمینه های بانکی هستیم.

۱۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۰۳
روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان البرز |