اخبار

صعود کوهنوردان کارگر استان البرز به قله شاه البرز طالقان در طرح سراسری«سیمرغ»

صعود کوهنوردان کارگر استان البرز به قله شاه البرز طالقان در طرح سراسری«سیمرغ»
رئیس هیات ورزشی کارگران استان البرز از صعود کوهنوردان کارگر استان البرز به قله شاه البرز طالقان در طرح «سیمرغ» به طور همزمان در سراسر کشور در تاریخ 27 شهریور ماه 99 خبر داد.

خلیل عبدالهی در خصوص اجرای طرح سیمرغ در استان و کشور در رشته کوهنوردی گفت : این طرح ملی با همکاری فدراسیون ورزش کارگری و انجمن کوهنوردی کشور در ۳۱ استان به طور همزمان توسط ورزشکاران کوهنورد کارگر اجرا و به نام جامعه کارگری ثبت خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه این صعود در البرز افزود : در این برنامه که با همکاری هیات ورزشی کارگران و انجمن کوهنوردی وصعودهای ورزشی استان البرز صورت می پذیرد 10نفر از بهترین های کارگران کوهنورد از هیات های استانی انتخاب و در روز پنجشنبه 27 شهریور  جهت صعود به کوه شاه البرز در منطقه طالقان اعزام می شوند.

عبدالهی در ادامه به  تشریح اهمیت اثرگذاری ورزش بر ابعاد مختلف زندگی یک کارگر پرداخت و گفت: افزایش راندمان کاری،ارتقا سطح سلامت و ایجاد نشاط از خروجی های پرداختن به ورزش است و از تمامی کارگران شریف البرزی دعوت می کنیم تا در برنامه های ورزشی  حوزه کارگری مشارکت کنند.

رئیس هیات ورزش کارگران استان البرز خاطر نشان کرد: انجام اصولی ورزش موضوع مهمی است که ما به آن تاکید داریم و در این راستا از ظرفیت کلیه هیئت های ورزشی وانجمن های زیر مجموعه خود برای ارتقا ورزش وسلامت کارگران استان بهره خواهیم گرفت.

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |