اخبار

پیام استاندار البرز به مناسبت فرا رسیدن هفته تعاون

پیام استاندار البرز به مناسبت فرا رسیدن هفته تعاون
استاندار البرز با صدور پیامی فرا رسیدن هفته تعاون را به تعاونگران استان تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، در پیام شهبازی آمده است: 

طَلَبُ التَّعاوُنِ عَلی إقامَةِ الحَقِّ دِیانَةٌ و أمانَةٌ

فرهنگ تعاون و همکاری بعنوان مشارکتی در دین مبین اسلام از نقش و جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و این مهم درسایه هم افزایی و همدلی خانواده و جامعه برای پیشبرد اهداف و برنامه های تعیین شده همواره نقش اثرگذار وانکار ناپذیری را دارد.

بی تردید تقویت تعاونی‌‏ها به توزیع عادلانه ثروت در جامعه و استقرار عدالت اجتماعی کمک شایانی خواهد کرد و باور به جایگاه و نقش واقعی تعاونی ها در توسعه اقتصادی و تحقق اصل 44 قانون اساسی، زمینه  توسعه اشتغال را فراهم آورده و با نقش آفرینی می توانند جهاد اقتصادی را به بهترین شکل اجرا کنند. 

در این راستا با تحقق اهداف پیش‌‏بینی شده بخش تعاون با جلب فعالیت مشارکت جویانه و بر طرف کردن موانع فکری موجود به‌‏ویژه در دستگاه‌‏های اجرایی جهت گسترش این بخش مهم و حیاتی و بازنگری قوانین و مقرارت موجود دست پا گیر در جهت نیل به اهداف تعاونی‌‏ها مد نظر قرار گیرد.  

امید است بخش تعاون استان البرز با شتابی دو چندان به رسالت و اهداف واقعی خود جامه عمل بپوشاند و قدردان تلاش های تمامی دست اندر کاران عرصه تعاونی در کشور و استان سرافراز بوده و توفیق روز افزون برای این بزرگواران از درگاه ایزد منان آرزومندم.

۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۵۰
اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز |